Najbardziej kreatywny ojciec z Instagrama. Uszył dla córki ponad 200 strojów

Michael Gardner to bez wątpienia jeden z najbardziej kreatywnych ojców w mediach społecznościowych. Mężczyzna publikuje na swoim profilu na Instagramie fotografie córki w stylizacjach, które samodzielnie dla niej przygotował. Trzeba przyznać, że dziewczynka wygląda jak ikona stylu.

Michael Garner ma swoje motto: Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie wychodź na zewnątrz w poszukiwaniu osobowości odnoszącej sukcesy i nie powielaj jej.  I do tego samego zachęca swoją córkę Avę.

Mężczyzna tworzy dla dziewczynki setki stylizacji, przerabiając ubrania, które znajduje w sklepach z odzieżą używaną. Dzięki temu połączyła ich niezwykła więź. Co ciekawe nauczył się wszystkiego, korzystając z samouczków na YouTube. 

 
Zobacz wideo Czy Beata Kozidrak kocha ubrania?

Najbardziej kreatywny ojciec z Instagrama

Michael Garner uwielbia tworzyć. Na swoim profilu na Instagramie wielokrotnie podkreślał, że nie ma niczego, co mogłoby się równać z uczuciem towarzyszącym realizacji pomysłu, który dotychczas żył jedynie w jego wyobraźni.

Wszystko zaczyna się od myśli! Pomysł pojawia się w mojej głowie i żyje tam, dopóki nie stworzę i nie zrobię czegoś namacalnego. Wizja jest kompletna, gdy Ava ją ożywia

- pisał dumny ojciec.

 
Cenię każdą chwilę, którą mogę spędzić z moją księżniczką. Liczy się tylko to, że jestem obecny i poświęcam jej czas i uwagę. To błogosławieństwo być ojcem

- dodał w kolejnym wpisie.

Mama o seksualizacji karmienia piersiąMama siedmiorga dzieci o seksualizacji karmienia piersią. "Skontaktował się ze mną fetyszysta"

"Tato, spełniłeś moje marzenie" - usłyszał kiedyś od Avy. Wyznał, że takie słowa są dla niego taką nagrodą, jakby wygrał Oscara albo Emmy.

Ava przyszła na świat w 2014 roku. Mężczyzna wyznał, że to był dzień, który odmienił jego życie. Obecnie oboje dzielą pasję do mody i podbijają serca zachwyconych internautów.

 

Mama czworga dzieci miała ciężki paraliż twarzyMama czworga dzieci ma ciężki paraliż twarzy. Powiedziano jej, że już nigdy się nie uśmiechnie

Więcej o: