Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córką i ze swoim tatą. Donald Tusk czyta bajkę wnuczce

Kasia Tusk dołączyła do popularnej zabawy na Instagramie. Fani poprosili ją, aby pokazała zdjęcie z "tatulkiem". Niedługo później córka Donalda Tuska opublikowała fotografie z tatą.

Kasia Tusk dołączyła do zabawy na Instagramie. Pokazała zdjęcie z córką i Donaldem Tuskiem

Kasia Tusk 28 stycznia 2019 roku powitała na świecie swoją córeczkę Lilianę. Młoda mama często pokazuje pociechę w mediach społecznościowych, jednak zawsze zakrywa jej twarz. Teraz blogerka dostała propozycje od fanów, aby pokazać zdjęcie z "tatulkiem". Prośbę spełniła publikując rodzinną fotografię, na której pozuje razem ze swoją córeczką i ojcem Donaldem Tuskiem. Na zdjęciu widzimy, jak były premier czyta bajkę małej Liliance. 

Kasia Tusk z tatą i córkąKasia Tusk z tatą i córką Instagram, screen: @makelifeeasier_pl

Żona Mateusza Damięckiego zdradza szczegóły porodu. 'Mój mąż zdążył dojechać'Żona Mateusza Damięckiego zdradza szczegóły porodu. "Mój mąż zdążył dojechać"

Kim jest Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka. 34-latka od wielu lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że jej ojciec to dla niej prawdziwy autorytet. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 

Kasia Tusk mieszka w Trójmieście. Jest w związku małżeńskim ze Stanisławem Cudnym. Dowodem ich miłości jest córeczka Liliana. Celebrytka prowadzi bloga, na którym zamieszcza swoje modowe i urodowe inspiracje, a także doradza innym paniom w wielu kobiecych kwestiach. Stworzyła także swoją firmę odzieżową. Kasia Tusk chroni swoją prywatność. O ślubie, ciąży i wyborze imienia dla dziecka fani dowiedzieli się po bardzo długim czasie.

 

LamontOgromny pies ma wyjątkową relację z dziećmi. Nagrania podbijają internet

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: