Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się o ciąży z Laurą. Jesteśmy zaskoczeni

Anna Lewandowska podobnie jak wielu celebrytów dołączyła do popularnej zabawy na Instagramie. Podzieliła się z fanami zdjęciem z dnia, w którym dowiedziała się o drugiej ciąży.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z momentu, kiedy dowiedziała się o ciąży

Anna Lewandowska zdecydowała, że podsumuje miniony rok dołączając do popularnej zabawy na Instagramie, w której pokazuje się fotografię z momentów zasugerowanych przez internautów. Jeden z obserwatorów poprosił żonę Lewandowskiego, aby opublikowała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży.  

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się o ciąży z Klarą. Jesteśmy zaskoczniAnna Lewandowska pokazała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się o ciąży z Klarą. Jesteśmy zaskoczni Screen, Instagram: @annalewandowskahpba

O drugiej ciąży Anny Lewandowskiej dowiedzieliśmy się w listopadzie 2019 roku, kiedy to Robert Lewandowskim strzelił gola i pochwalił się już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Sportowa para wiedziała już we wrześniu, że znów zostaną rodzicami. Było to dokładnie 7 września, kiedy to Ania obchodziła urodziny i zorganizowała w Warszawie wielki otwarty trening. 

LamontOgromny pies ma wyjątkową relację z dziećmi. Nagrania podbijają internet

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z sesji ślubnej z Robertem Lewandowskim

Fani chcieli zobaczyć troszeczkę więcej, niż zawsze. Ania podzieliła się z nimi między innymi wspomnieniami ze ślubu, a także z pierwszego spotkania Klary z Laurą. Najbardziej zaskoczyła nas fotografia z sesji ślubnej Ani i Roberta, gdzie mimo dość nietypowej prośby ze strony internauty, Lewa, nie myśląc długo, zdecydowała się pokazać fanom, jak ubrana w suknię ślubną daje profesjonalnego kopniaka swojemu mężowi. 

Anna Lewandowska wzięła udział w zabawie na InstagramieAnna Lewandowska wzięła udział w zabawie na Instagramie Screen z Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się o ciąży z Laurą. Jesteśmy zaskoczeniAnna Lewandowska pokazała zdjęcie z dnia, w którym dowiedziała się o ciąży z Laurą. Jesteśmy zaskoczeni Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Ania podzieliła się z fanami także intymnymi fotografiami. Jedna z nich była zrobiona dzień przed porodem starszej córki. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen z Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska znowu zostanie mamą?

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została szczęśliwą mamą. Na świat przyszła wówczas malutka Laura. Trenerka w swoich mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia z całą rodziną. Aktualnie Lewandowscy przebywają na wakacjach w Hiszpanii. Jak na sportową parę przystało, nie tylko odpoczywają, lecz także wspólnie trenują. Ania wraca do formy sprzed ciąży, a Robert przygotowuje się do sezonu. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Flesz" trenerka zdradziła, czy planują wraz z mężem powiększyć rodzinę. Jej wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości. 

Pewnie, czemu nie!

- powiedziała żona Roberta Lewandowskiego. 

Dodała również, że zastanawia się nad zatrudnieniem niani, która pomoże jej, kiedy tata dziewczynek rozpocznie sezon.

Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie

- wyjaśnia trenerka.

Piotr KraśkoPiotr Kraśko pokazał syna i pochwalił go za sukces. "Chciałbym być Tobą"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: