Joanna Krupa pozuję z córką. Uwagę zwraca nakrycie głowy Ashy. "W domu w kasku"

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z córeczką przy kominku. Internauci komentują pojazd Ashy i uroczy, niebieski kask. "Od małego dziecka trzeba uczyć bezpieczeństwa".

Joanna Krupa i Douglas Nunes po raz pierwszy zostali rodzicami w listopadzie 2019. Nie ulega wątpliwości, że macierzyństwo sprawia modelce wiele radości. Dumna mama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje różne urocze zdjęcia swojej córeczki Ashy-Leigh Nunes. Najnowsze z nich dowodzi, że Joanna Krupa stawia bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu.

Joanna Krupa pozuje z córką

Tym razem Joanna Krupa opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje z córką i pieskiem na tle rozpalonego kominka. Modelka zaprezentowała się fanom w naturalnym wydaniu, bez mocnego makijażu, w wygodnych, jasnych dresach i beżowej bluzie z kapturem. Siedząca obok mamy w trójkołowym pojeździe Asha również została ubrana w różowy dresik. Uśmiecha się szeroko i wygląda na zadowoloną. Uwagę zwraca nakrycie głowy dziewczynki. Chociaż znajdowała się w domowym zaciszu, Joanna Krupa zadbała o to, by założyć jej niebieski kask. Tym samym pokazała innym rodzicom, że o bezpieczeństwo najmłodszych należy dbać w każdych okolicznościach.

Joanna Krupa mówi do Ashy po polsku i po angielskuJoanna Krupa pokazała nagranie z córką. "Mała leniwa". Fanki: Fajnie, że mówisz do niej w dwóch językach

Pod zdjęciem Joanny Krupy i Ashy-Leigh bardzo szybko pojawiła się masa komentarzy. Tematem wielu z nich był wygląd modelki.

Jestem pod wrażeniem, jakie normalne fotki pani Joasia pokazuje internautom. Raczej u innych celebrytek to się nie zdarza. Normalna piękna rodzinka
Serce się cieszy, jak na was patrzę. Dziękuję pani za pokazywanie się w naturze, bez makijażu w dresie. Za to, że pokazuje pani, że naturalność jest na wagę złota w tych czasach. Jest pani piękna bez tego makijażu. Dużo zdrowia i radości z życia
Jest pani tak naturalna, że aż miło patrzeć na takie zdjęcia

- komplementowali wygląd modelki.

Wiele osób zwróciło również uwagę na kask Ashy. Niektórzy stwierdzili, że nauka bezpieczeństwa od najmłodszych lat jest wskazana, a inni byli zaskoczeni, iż dziewczynka nosi kask nawet w domu.

W domu w kasku...
Od małego dziecka trzeba uczyć bezpieczeństwa

- pisali internauci.

Zaszła w ciążę, będąc w ciążyZaszła w ciążę, będąc w ciąży. Wkrótce na świat przyjdą trojaczki

 
Zobacz wideo
Więcej o: