Michał Wiśniewski już niedługo powita na świecie piąte dziecko. "To taki nowy początek i wyzwanie"

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Już niedługo powita na świecie swoje kolejne dziecko. Celebryta nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany nową rolą.

Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów i autorów tekstów. Swoją popularność zyskał dzięki występom w zespole "Ich Troje". Dwukrotnie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji - w 2003 roku i 2006 roku. Jako jeden z pierwszych celebrytów miał własny reality-show - "Jestem, jaki jestem". Program ukazywał życie jego rodziny. 48-latek prywatnie jest szczęśliwym tatą czwórki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne.

Michał Wiśniewski o swoim piątym dziecku

Michał Wiśniewski i jego żona Pola już niedługo powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko - syna, któremu nadali imię Falco Amadeus. Celebryta nie ukrywa, że narodziny dziecka to dla niego ogromne wyzwanie. Wiśniewski w rozmowie z "Faktem" zdradza, jakie towarzyszą mu emocje. Okazuje się, że gwiazdor już nie może doczekać się, aż powita synka na świecie.

Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału

- powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem".

Lara GesslerBabyboom w 2020 roku. 20 celebrytek zostało mamami

Michał Wiśniewski: Patrzę z wielką nadzieją w przyszłość

Michał Wiśniewski wyznał również, że kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa bardzo pozytywnie wpłynęła na jego życie rodzinne. Okazuje się, że chwila spokoju pozwoliła nadrobić zaległe sprawy. Teraz zdradza, że patrzy z nadzieją w przyszłość. 

Pandemia pozwoliła na więcej refleksji, bo zazwyczaj jesteśmy bardzo zagonieni. Dla nas to było idealne, nadrobiłem dużo rzeczy. Mam nadzieję, że ten przyszły rok wszystkim nieco odpuści. Patrzę z wielką nadzieją w przyszłość

- dodaje Wiśniewski. 

Piotr KraśkoPiotr Kraśko pokazał syna i pochwalił go za sukces. "Chciałbym być Tobą"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: