Piotr Kraśko pokazał syna i pochwalił go za sukces. "Chciałbym być Tobą"

Piotr Kraśko opublikował na Instagramie zdjęcie syna. Trzynastoletni Konstanty dał tacie wielki powód do dumy. Dziennikarz napisał: "Synku - wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski".

Piotr Kraśko jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, był korespondentem TVP w Rzymie, Brukseli i Waszyngtonie, później współprowadzącym programu "Dzień Dobry TVN", aktualnie jest prowadzącym "Faktów". W 2008 roku Piotr Kraśko wziął ślub z Karoliną Ferenstein, z którą ma troje dzieci: Konstantego, który urodził się w 2007 roku, Aleksandra urodzonego w 2009 roku i córeczkę Larę, która przyszła na świat w 2016 roku. To właśnie Konstanty, a dokładniej jego osiągnięcie, jest powodem niezwykłego postu dziennikarza. 

Monika MrozowskaOgłosiły ciążę pod koniec roku. Te gwiazdy rodzą w 2021

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie syna

Rodzina żony Piotra Kraśko od pokoleń jest związana z jeździectwem, ma na Mazurach znaną stadninę koni i szkółkę jeździecką. Sam dziennikarz bardzo dobrze jeździ konno, ale wielokrotnie powtarzał, ze jego zona jest w tym znacznie lepsza od niego. Nietrudno było się domyślić, że rodzice posiadający taką umiejętność, będą chcieli zaszczepić miłość do jazdy konnej swoim dzieciom. Tak się właśnie stało. Chłopcy od dawna jeżdżą konno, a Konstanty został ostatnio powołany do kadry narodowej. Z tej okazji Piotr Kraśko opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie. 

 

Zdjęcie dziennikarz opatrzył wspaniałym komentarzem:

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów - to powiedziałbym, ze to najwspanialszy prezent na święta. Synku - wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Gdybym miał mieć znowu 13 lat - to chciałbym być Tobą

- napisał dumny tata.  

Lara GesslerBabyboom w 2020 roku. 20 celebrytek zostało mamami

Syn Piotra Kraśko został powołany do kadry narodowej

Konstanty został powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej i w wystartuje w przyszłorocznych jeździeckich mistrzostwa Europy. Zawody odbędą w Portugalii, w Vilamoura. Konstanty ma pół roku na przygotowania. Rodzice są bardzo dumni z syna i trzymają za niego kciuki. 

Zobacz wideo
Więcej o: