Małgorzata Rozenek pochwaliła się zabawkami Henia. Fanka: "To zło w czystej postaci"

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie z Heniem. Tym razem pochwaliła się zabawkami, które maluch dostał pod choinkę. "Mikołaj był bardzo łaskawy dla Henia w tym roku".

Małgorzata Rozenek ma trzech synów. Stanisław i Tadeusz są synami Jacka Rozenka, a najmłodszy z całego gangu - obecnego męża celebrytki - Radosłąwa Majdana, byłego piłkarza. To właśnie półroczny Henryk jest najczęstszym "gościem" instagramowego konta znanej mamy. Małgorzata Rozenek bardzo chętnie publikuje zdjęcia malucha i udostępnia zabawne, często rozczulające filmiki. Tym razem pokazała, jakie zabawki dostał Henio od Mikołaja.

Monika MrozowskaOgłosiły ciążę pod koniec roku. Te gwiazdy rodzą w 2021

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowymi zabawkami Henia

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie z małym Heniem. Siedzą oboje na tle pięknie przystrojonej choinki i są otoczeni masą zabawek. Gwiazda opatrzyła zdjęcie komentarzem: "Mikołaj był bardzo łaskawy dla Henia w tym roku. Wszystkie te zabawki to zorganizowana grupa, jak włączysz jedną, to reszta się uaktywnia. Prawdziwy #gangheniamajdana." 

 

Gwiazdkowe prezenty, które pokazała na zdjęciu gwiazda to w większości interaktywne zabawki, które wydają rozmaite dźwięki. Oczywiscie - i każdy rodzic dobrze o tym wie - także wtedy, kiedy nie powinny. Fanki żartobliwie skomentowały fotkę:

Mikołaj musi nienawidzić rodziców... Za parę lat będzie perkusja
A dla rodziców słuchaweczki wygłuszające
Szczególnie przydatna opcja, gdy z wielkim trudem uda się wreszcie ululać malucha do snu i na paluszkach wychodząc z sypialni, niechcący trąci się jedną z zabawek, która natychmiast uruchamia cały gang
To zło w czystej postaci. Uruchamiają się zawsze kiedy właśnie uśpiłaś dziecko po pięciu godzinach bujania na rękach

- napisały.

Lara GesslerBabyboom w 2020 roku. 20 celebrytek zostało mamami

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zabawki Henia

Pod zdjęciem pojawiły się także komentarze fanek, które uważają, że tego typu zabawki dla półrocznego dziecka nie są najlepszym wyborem:

Nie cierpię takich zabawek, robią wodę z mozgu
Pani Małgosiu za dużo bodźców dla takiego maluszka, źle wpływa to na rozwój 
To wiedza naukowa. Warto poczytać o przebodzcowaniu
Później dziecko jest bardzo mocno przestymulowane, my również ograniczamy takie zabawki

- napisały fanki.

Zobacz wideo
Więcej o: