Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Fani zachwyceni. "Jest cudna"

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak pozuje ze swoją starszą córką. Fotografia zachwyciła fanów. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

Anna Lewandowska przebywa obecnie z rodziną w Dubaju, gdzie odbyła się gala Globe Soccer Awards. Trenerka zapowiedziała poświąteczne wyzwanie treningowe dla fanów i opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych. Na fotografii pozuje wraz ze starszą córką, Klarą. Tym razem pokazała twarz dziewczynki, przysłaniając jej jedynie oczy emotikoną okularów. 

Anna Lewandowska na siłowni z córką. "Gwiazdy"

Z moją partnerką treningową. Kocham

- tak opisała zdjęcie Anna Lewandowska. Fani nie kryli zachwytu w komentarzach.

Urocze zdjęcie.
Partnerka treningowa jest cudna.
Klara jest słodka.
Gwiazdy

- napisali. 

 

Anna Lewandowska należy do grona gwiazd, które chętnie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. Trenerka fitness, której profil na Instagramie obserwuje ponad 3 mln osób, propaguje zdrowy styl życia i dzieli się z fankami poradami dotyczącymi macierzyństwa.

Anna i Robert Lewandowscy bardzo długo jednak nie pokazywali twarzy córki. Zwykle na zdjęciach Klara miala całkowicie zasłoniętą twarz, pozowała z profilu, albo tyłem. Internauta kiedyś zadał trenerce kłopotliwe pytanie. "Czemu te wasze Lewandowskie dzieci są bez twarzy wszędzie? Ktoś mnie oświeci?"- poprosił. Od razu obserwujące trenerkę fitness matki pospieszyły z odpowiedzią. Wyjaśniły mężczyźnie, że ma to na celu ochronę prywatności nieletnich. Sama Lewandowska nie odniosła się jednak do pytania.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury
Więcej o: