Dawca nasienia posiada 150 dzieci. Przed Bożym Narodzeniem zapłodnił kolejne trzy kobiety

50-letni mężczyzna, który jako dawca nasienia spłodził 150 dzieci, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Mieszkaniec Vermont znany pod pseudonimem "Joe Donor" wyznał niedawno, że szaleje ze szczęścia po tym, jak przed Bożym Narodzeniem udało mu się zapłodnić kolejne trzy kobiety.

Joe Donor od trzech miesięcy mieszka w Ilford w hrabstwie Essex. Do Wielkiej Brytanii przeprowadził się we wrześniu. Od tamtej pory z jego usług skorzystało już 15 kobiet. Niedawno dowiedział się o tym, że trzy kolejne urodzą jego dzieci w 2021 roku. Donor odbył stosunek z dwoma z nich. Mężczyzna podkreśla, że to dla niego najlepszy prezent bożonarodzeniowy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o in vitro

Joe Donor jest ojcem 150 dzieci

Joe proponuje klientkom dwie możliwości: zapłodnienie poprzez uprawianie seksu, bądź inseminację. Około 50 procent jego potomstwa jest wynikiem pierwszej z nich. Mężczyzna twierdzi, że nie czerpie żadnych zysków ze swoich darowizn, chociaż czasami klientki zwracają mu koszty podróży.

Singleton wyznaczył sobie również misję: zapłodnienie jak największej liczby kobiet. Długoterminowy cel to 2500 dzieci.

Jess urodziła na szpitalnej podłodze.Najlepsze zdjęcia porodowe. Przerażają i jednocześnie zachwycają

Pomaganie kobietom w tworzeniu daru życia jest najlepszym prezentem ze wszystkich. Zawsze jestem gotów wejść przez komin i dać kobiecie dziecko, o którym zawsze marzyła

- mówi. Wyznał także, że od przeprowadzki do Wielkiej Brytanii miał już 15 klientek. Podróżował do Walii, Hull, Birmingham, Portsmouth i Kent. 

Większość z nich nie chce uprawiać seksu, ponieważ mówią, że spowoduje to zbyt wiele problemów w ich związku lub są lesbijkami. Ale jestem bardziej skuteczny, gdy robię to w sposób naturalny

- zapewnia. Joe, chociaż twierdzi, że wszystkie jego wysiłki są uznawane za legalne, obawia się, że istnieje ryzyko, że którekolwiek z dzieci, skontaktuje się z nim w przyszłości. Może się tak wydarzyć, ponieważ nie przekazuje darowizn za pośrednictwem zarejestrowanej kliniki w USA, która chroni anonimowość ich klientów.

Barszcz czerwony tradycyjnyBarszcz wigilijny na Boże Narodzenie. Przepis na pyszny barszcz, który zasmakuje też dzieciom

Więcej o: