Rossmann godziny otwarcia wigilia 2020. Do której zrobimy zakupy?

Rossmann godziny otwarcia wigilia 2020 to ważna informacja dla wszystkich, którzy 24 grudnia planują jeszcze ostatnie przedświąteczne zakupy. Tego dnia drogerie sieci Rossmann pracują w skróconych godzinach.

Rossmann godziny otwarcia wigilia 2020 to ostatnia szansa przed świętami na zrobienie bożonarodzeniowych zakupów. Zapominalscy lub ci, którzy wcześniej nie mieli czasu na sprawunki, mogą tego dnia kupić jeszcze jedzenie i świąteczne prezenty, ale powinni się pospieszyć. 24 grudnia, czyli wigilia Bożego Narodzenia jest dniem roboczym, jednak sklepu są otwarte w skróconych godzinach. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, w Wigilię 2020 handel może być prowadzony jedynie do godziny 14.00. Tego dnia nie obowiązują także godziny dla seniorów, warto pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. W jakich godzinach 24 grudnia będą czynne drogerie sieci Rossmann?

Rossmann godziny otwarcia wigilia 2020

Sklepy sieci Rossmann w wigilię Bożego Narodzenia są czynne do godziny 13.00 lub 13.30 (w zależności od sklepu). Oznacza to, że 24 grudnia kupimy tam jeszcze ostatnie gwiazdkowe upominki, rodzice małych dzieci powinni także pomyśleć o zrobieniu zapasów pieluch, mleka i innych rzeczy niezbędnych dla maluchów, bo 25 i 26 grudnia drogerie Rossmann będą nieczynne, z kolei niedziela 27 grudnia jest niedzielą niehandlową. Kolejna możliwość zrobienia zakupów to poniedziałek 28 grudnia.

Rossmann - zakupy w wigilię 2020

W czasie ostatnich, gorączkowych zakupów nie należy zapominać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Do sklepów bezwzględnie wchodzimy w maseczkach lub przyłbicach, warto zdezynfekować dłonie płynami, które zwykle znajdują się przy wejściu i zachowywać minimum dwumetrową odległość od innych kupujących. W trakcie zakupów nie powinniśmy ściągać maseczek, dotykać rękami twarzy etc. Starajmy się także w miarę możliwości płacić za zakupy kartą. Wszystkie te obostrzenia mają za zadanie uchronić nas i innych przed zakażeniem koronawirusem i pozwolą powitać nadchodzący rok w zdrowiu.

Zobacz wideo
Więcej o: