Małgorzata Rozenek zdradziła drugie imię Henia. "Zgarnął wszystko"

Małgorzata Rozenek postanowiła podsumować 2020 rok. Celebrytka opublikowała na Instagramie swoje najpopularniejsze zdjęcia. Okazuje się, że na wszystkich fotografiach występuje Henio. Przy okazji zdradziła, jak syn ma drugie imię.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci bardzo długo starali się o pociechę i ostatecznie udało się zajść Małgosi w ciążę dzięki metodzie in-vitro. Swoje dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Teraz Henio jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Ci z kolei regularnie publikują zdjęcia i nagrania z udziałem malca. Fani cały czas zachwycają się uroczym Heniem.

Małgorzata Rozenek wyznała, jak ma na drugie imię Henio

Małgorzata Rozenek z okazji zbliżającego się końca roku postanowiła pokazać fanom małe podsumowanie siedmiu miesięcy z Henryczkiem. Nikt nie ma wątpliwości, że narodziny Henia to jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku dla rodziny Majdanów. Celebrytka podzieliła się uroczymi kadrami. Przy okazji zdradziła, że drugie imię Henia brzmi Jan. Internauci nie kryli wzruszenia.

#bestnine2020 Henryk Jan #dzidziuśmajdana zgarnął wszystko

- napisała pod zdjęciem Gosia.

 

Katarzyna Pluta, mama z DubajuKasia, mama w Dubaju: Mąż może pozwać swoją żonę, jeśli nie zastosuje się do przepisów

Obserwatorka: Dziecko to cud

Małgorzata Rozenek świetnie odnajduje się w roli mamy i chętnie opowiada macierzyńskie historie w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani chętnie obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Fani są zachwyceni Heniem.

Dziecko to cud!
Nie ma się co dziwić słodziak mały! Uwielbiam patrzeć jak Pani wstawia zdjęcia z nim i starszymi braćmi, którzy widać, że cieszą się z malucha w domu.
Pani Małgosiu, stworzyła pani cudną rodzinę, mąż powinien panią na rękach nosić i wierzę, że tak jest.
Piękni rodzice i przesłodki dzidziuś

- pisali internauci pod zdjęciem Małgosi. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]

Katarzyna Glinka pozuje w bikiniKatarzyna Glinka pozuje w bikini. Internautka: Nie przystoi tak matce małego dziecka

Więcej o: