Para lesbijek powitała na świecie dwoje dzieci. Obie kobiety były w ciąży

Historia Taryn Cumming i jej narzeczonej Kat Buchanan jest niezwykła. Kobiety w tym samym czasie zaszły w ciąże i relacjonowały kolejne miesiące oczekiwania na dzieci w mediach społecznościowych. Obie urodziły w zeszłym miesiącu. Ich dzieci dzielą zaledwie cztery dni różnicy.

Taryn Cumming i jej narzeczonej Kat Buchanan mieszkają w Nowej Zelandii. Kiedy zaczęły myśleć o ciąży, powiedziano im, że szanse na poczęcie są niewielkie z powodu niskich rezerw jajnikowych, ale wkrótce obie zaszły w ciąże, całkowicie pokonując przeciwności losu.

Zobacz wideo

Rawpixel.com, ShutterstockEwa i Tal przeszły in vitro w Izraelu i spodziewają się dziecka. "Polska nie jest na coś takiego gotowa"

Mamy urodziły dwoje dzieci w odstępie czterech dni

Niestety jedno z dzieci urodziło się przedwcześnie. Mały Ryan przyszedł na świat zaledwie 4 dni później niż jego siostra.

Witamy na świecie Ryana Gregory'ego Cartera. Urodzonego 20 listopada 2020 roku o 19:24, ważącego 3,4 kg. Twoja mama była zupełną mistrzynią w trakcie tej czterogodzinnej pracy. Jestem z niej strasznie dumna. Miałam to szczęście, że mogłam asystować przy twoim porodzie. To był najlepszy moment w moim życiu! Teraz potrzebujesz specjalistycznej opieki i musisz spędzić czas na OIOM-ie, ale wiemy, że sobie z tym poradzisz. Szczególnie jeśli się wdałeś w mamę

- poinformowały na swoim profilu na Instagramie i poprosiły o modlitwy za dziecko.

 

Kobiety dopiero teraz mogą powiedzieć, że cała rodzina jest w końcu w komplecie. Ich syn Ryan po16 dniach na OIOM-ie w końcu wrócił do domu. To był dla wszystkich bardzo trudny czas.

Po 16 dniach Ryan został wypuszczony ze szpitala i jesteśmy w domu! To niesamowite być w domu jako rodzina i wreszcie móc wyjść z tego koszmaru. Ryan tak ciężko walczył. Przed nami jeszcze długa droga, ciągłe wizyty u lekarzy i specjalistów aż on skończy dwa lata, ale w końcu możemy być rodziną. Teraz zaczyna się ciężka praca

- napisały szczęśliwe mamy.

 

Kasia i Ewelina wspólnie wychowują córkęKasia i Ewelina wychowują razem córkę. "Chciałabym, żeby nie musiała bać się tego, kim jest i jaką ma rodzinę"

Więcej o: