Agnieszka Kaczorowska pozuje z mężem i córką w świątecznym wydaniu. "Ile szczęścia na jednym zdjęciu"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała za pośrednictwem Instagrama urocze, świąteczne zdjęcie z najbliższymi. Widać, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i tancerek. Prywatnie to także mama małej Emilki. 28-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda macierzyństwo, dieta dziecka i wspólne zabawy. Teraz podzieliła się z fanami uroczym świątecznym kadrem. 

Agnieszka Kaczorowska na świątecznym zdjęciu z rodziną

Agnieszka Kaczorowska nie raz podkreślała, że bardzo ważna jest dla niej rodzina. Tancerka chętnie pokazuje fotografie z najbliższymi. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z mężem i córką. Fotografia przedstawia radosnych rodziców, do których biegnie córeczka ubrana w uroczą czerwoną sukienkę z wysokimi skarpetkami i czapką z pomponami. Przy okazji aktorka złożyła życzenia internautom. 

Życzę Wam, aby ten tydzień był spokojny ... i abyście zdążyli ze wszystkim, co macie zaplanowane. Z naszą Mikołajką na pewno będą to dni szalone! Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję - na luzie. Uściski wieczorne od naszej rodzinki!

- napisała pod zdjęciem Kaczorowska.

 

Weronika RosatiWeronika Rosati zabrała córkę na plażę. Stylizacja Eli zaskakuje

Obserwatorzy błyskawicznie skomentowali zdjęcie. Znaczna większość była zachwycona uroczym kadrem rodziny Agnieszki Kaczorowskiej. 

Ile szczęścia na jednym zdjęciu.
Pięknie wyglądacie razem, a ta malutka urocza!
Piękna rodzina!
Cudny widok 

- stwierdzili fani. 

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z Heniem i mężemMałgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcie z mężem i synkiem. "Hot dog"

Agnieszka Kaczorowska: Rodzina jest na pierwszym miejscu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą bardzo udane małżeństwo. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" gwiazda zdradziła, że od początku przeczuwała, iż będzie musiała zamknąć swój biznes. Przy okazji dodała, że najważniejsza jest dla niej rodzina.

Wiedziałam, że to się tak skończy. Nie mówiłam o tym głośno, bo miałam nadzieję. Decyzja z jednej strony trudna, z drugiej strony dosyć łatwa, bo w moich wartościach rodzina jest na pierwszym miejscu, więc wiedziałam, że nie mogę ryzykować

- powiedziała Kaczorowska.

 

DLOWRPolacy rezygnują z chrztów, komunii i ślubów kościelnych. Wzrosła też liczba aktów apostazji

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: