Maffashion o cesarskim cięciu: Nie ja wybrałam cesarkę. O tym zdecydował lekarz

Maffashion jest świeżo upieczoną mamą. Mimo licznych macierzyńskich obowiązków nadal pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio odpowiadała na Instagramie na pytania internautów. Jedna z obserwatorek zapytała o cesarskie cięcie.

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Blogerka nie raz dała do zrozumienia mediom oraz osobom trzecim, że chce za wszelką cenę bronić swojej prywatności. Długo ukrywała swój stan błogosławiony. Celebrytka rozwiała wątpliwości publikując czarno-białą fotografię, na której wyeksponowała ciążowy brzuszek. Na początku września blogerka wraz ze znanym aktorem, Sebastianem Fabijańskim zostali rodzicami. Od tamtej pory chętnie relacjonują w mediach społecznościowych pierwsze dni życia maleństwa. Gwiazda nie zaniedbuje przy tym obowiązków influencerskich. Często organizuje dla fanów na swoim profilu na Instagramie Q&A, na którym odpowiada o matczynej rzeczywistości. 

Maffashion o cesarskim cięciu 

Maffashion już jakiś czas temu mówiła, dlaczego nie urodziła naturalnie. Jedna z internautek po raz kolejny zadała 33-latce to samo pytanie.

Cesarka z wyboru, czy jakieś komplikacje w trakcie porodu? Jak się zbierałaś/dochodziłaś po?

- zapytała internautka. 

Julia pomimo wcześniejszych wyjaśnień w tej sprawie postanowiła po raz kolejny zabrać głos i odpowiedziała zainteresowanej obserwatorce. 

 Były komplikacje, ale nie będę na forum zdradzała relacji

- odpowiedziała Maff.

Dodała także, że szanuje swoje ciało, bowiem wykonało kawał dobrej roboty. 

Po urodzeniu jest połóg. Trzeba dać sobie czas dojść do siebie. Jestem dla siebie wyrozumiała. Szanuję moje ciało za to, jaki kawał roboty wykonało - dało nowe życie

 - wyznała Kuczyńska.

"Jeśli są komplikacje to cesarskie cięcie jest koniecznością"

Niedługo później w sieci pojawiły się nagłówki, które zasugerowały, że Maffashion od początku była nastawiona na urodzenie za pomocą cesarskiego cięcia. Jak się okazuje, było to błędne założenie. Sama zainteresowana szybko zabrała głos w tej sprawie. 

Nie wybrałam! Tylko w trakcie porodu taką decyzję podjął lekarz. Jeśli są komplikacje to cesarskie cięcie jest koniecznością

- napisała na Instagramie Maff. 

 

Gwiazda przyznaje, ze nie udaje jej się utrzymać równowagi między czasem spędzanym na pracy i z rodziną.Bekah Martinez szczerze o macierzyństwie. "Nie jestem wystarczająco dobrą mamą"

Maffashion: Przytyłam w ciąży 16 kilogramów. Już większość zrzuciłam

Coraz więcej gwiazd publikuje, które w ostatnim czasie urodziło dziecko pokazują, jak wygląda ich ciało po ciąży i po porodzie. Podobnie stało się także u Maffashion, która pochwaliła się w mediach społecznościowych, że chce wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że ciało Julki nie regenerowało się tak szybko, jak ona sama chciała. Julka wyznała, że przytyła w ciąży 16 kilogramów.

Przytyłam w ciąży 16 kilogramów. Już większość zrzuciłam. Potem zabiorę się za skórę na brzuchu, ale nic na "już"

- zdradziła Maff.

Maffashion stawia na taniec, ma on pomóc jej zrzucić nadprogramowe kilogramy.Maffashion zdradziła, ile kilogramów musi zrzucić po ciąży. Pochwaliła się swoimi umiejętnościami

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]

Przeczytaj także:

Więcej o: