Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcie z mężem i synkiem. "Hot dog"

Małgorzata Rozenek w roli mamy odnajduje się doskonale. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie prezentuje coraz więcej treści dotyczących macierzyństwa i życia rodzinnego. Tym razem pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem i mężem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Odkąd ich rodzina się powiększyła, dumna mama nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Regularnie publikuje zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych, gdzie chwali się pięknymi ubrankami i zabawkami swojego synka, wózkiem, a także kolejnymi osiągnięciami Henia, jak np. jedzenie marchewki.

Widać, że Małgorzata Rozenek, pomimo bujnego życia zawodowego, jak najwięcej czasu stara się spędzać z rodziną. Na najnowszej fotografii w towarzystwie Radosława Majdana całuje Henia.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Małgorzata Rozenek opublikowała urocze zdjęcie z Heniem

Nikt nie ma wątpliwości, że Henio Majdan jest oczkiem w głowie swoich rodziców. 

 
Dzień dobry. Pocałowaliście dziś kogoś?

- zapytała celebrytka pod najnowszym zdjęciem. Widzimy, jak rozbawiony Henio całowany jest w oba policzki przez każdego z rodziców. Gwiazda dodała też żartobliwy tag: hotdog. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała urocze nagranie z Heniem. "Bez make-up'u w domu i w piżamie"

To pułapka ciumaskowa. Łapiemy w nią naszą córeczkę

- skomentowała jedna z fanek.

Jakie urocze Majdaniątko

- napisała kolejna. Inna zauważyła, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą szczęśliwą rodzinę. Wielu obserwatorów wykorzystało okazję, żeby życzyć im wesołych świąt. 

Małgorzata Rozenek chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia małego Henia.Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z Heniem. "Czyżby komuś wreszcie spadły klapki z oczu?"

Więcej o: