Weronika Rosati zabrała córkę na plażę. Stylizacja Eli zaskakuje

Córka Weroniki Rosati skończyła niedawno trzy lata. Ostatnio mama wraz z pociechą postanowiła udać się na plażę. Przy okazji pochwaliła się fotografiami z wyprawy. Okazuje się, że spore emocji wzbudził strój Elizabeth.

Weronika Rosati jest szczęśliwą mamą. Od kilku lat próbuje robić karierę w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka nie może narzekać na brak obowiązków. Jakiś czas temu w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" aktorka zdradziła, że jej były partner stosował wobec niej przemoc domową. Od tamtego momentu zaczęła się prawdziwa wojna o córkę. Rosati i jej były partner często spotykali się na sali rozpraw. Finalnie sąd przyznał opiekę na Elizabeth wyłącznie celebrytce, jednak zezwolił ortopedzie na kontakt z dzieckiem pod nadzorem aktorki lub kuratora.

Córka Weroniki Rosati skończyła trzy lata

Widać, że Rosati świetnie odnajduje się w roli mamy. Dziewczynka jest oczkiem w głowie aktorki, która chętnie publikuje w mediach społecznościowych kulisy swojego prywatnego życia. Córka Rosati 11 grudnia skończyła trzy lata. Dumna mama zorganizowała dziewczynce małe przyjęcie z motywem przewodnim, który nawiązywał do ulubionej bajki Eli - "Krainy lodu". 

W małym, ale we wspaniałym towarzystwie Elizabeth miała urodziny (luz regularnie się testujemy na COVID-19 więc wszyscy zdrowi). PS. To najlepsze zdjęcia, jakie nam się udało zrobić

- napisała pod zdjęciem celebrytka. 

 

Gwiazda przyznaje, ze nie udaje jej się utrzymać równowagi między czasem spędzanym na pracy i z rodziną.Bekah Martinez szczerze o macierzyństwie. "Nie jestem wystarczająco dobrą mamą"

Weronika Rosati na malowniczej plaży z córką

Weronika Rosati wraz z córką wybrały się na plaże. Dziewczynka miała na sobie sukienkę w stylu Elsy. Okazuje się, że sam strój nie wzbudził tak dużych emocji jak buty Eli, bowiem były to kozaczki do kolan na obcasie. Aktorka podzieliła się zdjęciami z wyprawy za pośrednictwem InstaStories. 

Córka Weroniki RosatiCórka Weroniki Rosati instagram.com@weronikarosati

Córka Weroniki RosatiCórka Weroniki Rosati instagram.com@weronikarosati

"Każdy obcas powyżej 2 cm grozi tym, że dziecko zwichnie kostkę"

Pomimo zmieniających się trendów, obuwie na wyższym obcasie u dzieci jest obiektem, który cały czas wzbudza spore kontrowersje. Dziecko może zrobić sobie krzywdę, co gorsza skręcić kostkę, czy nabawić się urazu nóżki. Na pytanie, czy trzylatka powinna nosić takie buty odpowiada pediatra

Każdy obcas powyżej 2 cm grozi tym, że dziecko zwichnie kostkę. Ponadto noszenie szpilek w tak młodym wieku może skończyć się urazami stopy, bólami mięśni oraz kręgosłupa 

- alarmuje pediatra Gregor McCoshim. 

Więcej o butach na obcasach dla trzyletnich dziewczynek przeczytajcie tutaj.

'Wyniki podstawowych badań były złe, pogłębionych jeszcze gorsze. Żaden z lekarzy nie wiedział, jaka jest przyczyna'Magda wygrała z nowotworem krwi. Dla syna. "Najtrudniejsze były pierwsze chemioterapie. Zatrute ciało bolało w każdym miejscu"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: