Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny. Jakie filmy warto obejrzeć w te święta z najbliższymi?

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu. Przygotuj repertuar zawczasu, tak aby filmy przypadły do gustu wszystkim członkom rodziny.

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny to już niemal obowiązkowy punkt w świątecznym programie wspólnego odpoczynku. Gdy ze stołów znikną już wszystkie świąteczne potrawy, a prezenty zostaną wręczone i rozpakowane, przychodzi czas na błogie lenistwo przed telewizorem. Oczywiście w towarzystwie świątecznego (choć niekoniecznie filmu). W tym roku dla wielu osób, z racji szalejącej epidemii koronawirusa, święta Bożego Narodzenia będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Część z nas spędzi gwiazdkę w towarzystwie domowników, z dalszą rodziną i przyjaciółmi spotka się np. w ramach wigilii online. Wszystko oczywiście z myślą o naszym wspólnym bezpieczeństwie. Mimo licznych obostrzeń i ograniczeń warto jednak postarać się, żeby w tym roku święta Bożego Narodzenia także upłynęły w miłej, rodzinnej i spokojnej atmosferze. A nic tak dobrze nie tworzy w domu świątecznej atmosfery, niż dobry film ze świątecznym motywem.

Choinka gubi igły? Wypróbuj trik, dzięki któremu będzie świeża przez całe święta Bożego Narodzenia Choinka gubi igły? Wypróbuj trik, dzięki któremu będzie świeża przez całe święta Bożego Narodzenia

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny - co obejrzeć z bliskimi

W tym roku Netflix także stanął na wysokości zadania i proponuje całą masę filmów, które z powodzeniem można zaproponować rodzinie na wspólny świąteczny seans. Znajdziemy tu filmy animowane, zwariowane komedie, komedie romantyczne etc. 

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny - "Kronika świąteczna"

Familijny film świąteczny z Kurtem Russellem w roli świętego Mikołaja. Pewne rodzeństwo niszczy przez przypadek sanie świętego Mikołaja. W efekcie muszą pomóc poszkodowanemu w jego corocznym świątecznym zadaniu. Biorą się do pracy z nim i wiernymi elfami.

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny - "Klaus"

Piękny film animowany z 2019 roku. Listonosz Jasper nie sprawdza się w pracy. Za karę trafia na skutą lodem wyspę za północnym kołem podbiegunowym. Mieszkańcy tego miejsca nie przepadają za sobą, nikt nie pisze listów. Jasper jest załamany. Wtedy poznaje Klausa...

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny - "Grinch"

Wspaniała animacja z 2018 roku. Tytułowy Grinch nie znosi świąt Bożego Narodzenia. Drażni go wszystko, co z nimi związane. Chciałby, aby już nigdy nie miały miejsca, postanawia więc je zepsuć. Na drodze staje mu mała dziewczynka, która z kolei za Gwiazdką przepada. Kto wygra to starcie? 

Netflix - filmy świąteczne dla całej rodziny - "Świąteczny rycerz"

Piękna romantyczna komedia z 2019 roku. To już niemal klasyka świątecznego gatunku, chociaż film ma dopiero dwa lata. Przystojny rycerz przenosi się z XIV wieku do współczesnego Ohio. Tam poznaje nauczycielkę, która zdaje się nie wierzyć w miłość. Rycerz zakochuje się w pięknej Amerykance, ale poza tym, dzieli ich więcej niż łączy...

Zobacz wideo
Więcej o: