Michał Wiśniewski wspomina wakacje z córką. "Wiele osób powinno brać z ciebie przykład"

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem. Ostatnio 48-latek pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych uroczymi zdjęciami z wakacyjnego wyjazdu z córką.

Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów i autorów tekstów. Swoją popularność zyskał dzięki występom w zespole "Ich Troje". Dwukrotnie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji - w 2003 roku i 2006 roku. Jako jeden z pierwszych celebrytów miał własny program reality-show "Jestem, jaki jestem". Program ukazywał życie jego rodziny. 48-latek jest szczęśliwym tatą czwórki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne.

Michał Wiśniewski wspomina wyjazd z córką

Michał Wiśniewski chętnie dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia. W jego mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia z dziećmi. Ostatnio pochwalił się ciekawą serią ujęć z wakacyjnego wyjazdu z Fabienne do Stanów Zjednoczonych. 

Sam na sam z @fabbka. Codzienność nigdy tak nie zbliża. To był bardzo ważny wyjazd integracyjny. Wszystko możecie mi zabrać, ale nie te chwile

- napisał pod zdjęciem Wiśniewski. 

 

Tata wytatuował sobie znamięOśmioletni chłopiec był skrępowany przez duże znamię na ciele. Tata zdecydował się na niezwykły gest, aby ośmielić syna

Fani: Wiele ojców mogłoby uczyć się od ciebie

Michał Wiśniewski został skomplementowany przez swoich obserwatorów. W komentarzach wielu internautów zachwyca się jego relacją z córką. Niektórzy uznali, że wielu ojców powinno wziąć przykład z lidera zespołu "Ich Troje". Fani dodali, że Wiśniewski nie powinien przejmować się opinią innych i robić swoje. 

Bardzo fajny tata z ciebie, bardzo podoba mi się to, jak dbasz o relacje z każdym ze swoich dzieci. Wiele ojców mogłoby uczyć się od ciebie.
Jesteś super tatą! Olej hejterów, najważniejsze jest to co jest między Tobą a dzieciakami i nic tego nie zmieni.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował wszystko, co robisz. Najbardziej boli to, kiedy robisz cos z serca i z dobrymi zamiarami, a ktoś to przekręci i zdepcze. Taka jest cena sławy.
Michał jesteś świetnym tatą, bardzo dobrze, że utrzymujesz kontakt z dziećmi i poświęcasz każdą im wolną chwilę. Wiele osób powinno brać z Ciebie przykład
Michaś jesteś świetnym ojcem i masz bardzo fajne dzieci. Nie wiem, jakimi to trzeba być podłymi ludźmi, żeby nie znając ciebie oceniać cię i obrażać to jest po prostu chore

- pisali obserwatorzy. 

Pierwsza poliamoryczna rodzina w KaliforniiDziecko ma trzech ojców. To pierwsza rodzina poliamoryczna w Kalifornii

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
 
Więcej o: