Małgorzata Rozenek pokazała urocze nagranie z Heniem. "Bez make-up'u w domu i w piżamie"

Małgorzata Rozenek świetnie odnajduje się w macierzyństwie. Dzięki temu coraz częściej widzimy ją w roli mamy, a nie bizneswomen. Gwiazda pokazuje, że nie potrzebuje eleganckiej sukienki i mocnego makijażu. Fani zapewnili, że uwielbiają Małgosię w takiej odsłonie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci bardzo długo starali się o pociechę i ostatecznie udało się zajść Małgosi w ciążę dzięki metodzie in-vitro. Swoje dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Teraz Henio Majdan jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Ci z kolei regularnie publikują zdjęcia i nagrania z udziałem malca. Tym razem Małgorzata Rozenek podzieliła się z internautami uroczym nagraniem, na którym wygląda naprawdę naturalnie. 

Małgorzata Rozenek w naturalnej odsłonie

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia. Ostatnio pokazała urocze nagranie ze swoim uśmiechniętym synkiem. Musimy przyznać, że trudno nie patrzeć na Henia z rozczuleniem. Przy okazji wyznała, że bywają takie momenty, że jest w domu bez pełnego makijażu i w zwykłej piżamie

Raz w pełnym make-up'ie na sesji zdjęciowej, a raz bez make-up'u w domu i w piżamie

- napisała pod nagraniem Rozenek.

 

Robert i Anna LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy z Laurą na świątecznym zdjęciu. "Córka wpatrzona w tatę"

Fani zwrócili uwagę na wygląd celebrytki

Małgorzata Rozenek wspomniała w opisie o swojej naturalności, a internauci chętnie skomplementowali gwiazdę. Część z nich uznała, że wyglądają naprawdę uroczo, a Małgosia powinna częściej pokazywać się w takiej odsłonie. 

Jakie to piękne! Cudownie się na was patrzy.
Widać, że jest Pani szczęśliwa! Piękny widok.
To jest miłość! Miłość między matką, a dzieckiem.
Aż serce się raduje jak na Państwa patrzę

- pisali internauci. 

Jedna z obserwatorek stwierdziła, że to świetna okazja, aby obronić Rozenek przed krytyką innych, która według niej jest bezpodstawna. 

Jest to takie przykre, że na każdym kroku Panią oceniają i wytykają każdy najmniejszy błąd. A faktem jest, że nikomu nic do tego. To Pani życie i to Pani ma być szczęśliwa, a nie uszczęśliwiać wszystkich dookoła. Widać, że jest Pani wspaniałą mamą. Synek jest uroczy. Życzę dużo zdrowia dla rodziny i dużo uśmiechu

- wyznała fanka.

Henryk Majdan jest pierwszym dziecka Radosława, a trzecim jego żony - Małgorzaty. Prowadząca "Projekt Lady" ma dwóch synów - Stanisława i Tadeusza z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Pierwsza poliamoryczna rodzina w KaliforniiDziecko ma trzech ojców. To pierwsza rodzina poliamoryczna w Kalifornii

Przeczytaj także:

Więcej o: