Ten filmik to hit internetu. 15-miesięczna dziewczynka jeździ na snowboardzie

Mała Blake ma tylko 15 miesięcy, a już wiadomo, że jest urodzoną snowboardzistką. Tata jest z niej dumny, bo ten sport zimowy to jego pasja. Niedługo będą razem pokonywać najtrudniejsze stoki.

Niektórzy rodzice marzą o tym, żeby ich dzieci podzielały ich pasję. Amatorzy sportów wodnych próbują od najwcześniejszych lat zaszczepić w pociechach miłość do surfingu lub żeglarstwa, ci, którzy kochają muzykę, zapisują swoje pociechy na lekcje fortepianu lub śpiewu. Rodzice, którzy nie wyobrażają sobie życia bez podróży, zabierają dzieci w najpiękniejsze zakątki świata, żeby zaszczepić w nich miłość do zwiedzania. Aj Sherer, Amerykanin z Kolorado każdą wolną chwilę poświęca na wyczynową jazdę na rowerze i snowboardzie. Kiedy urodziła się jego córeczka Blake, wraz z żoną Michelle postanowili, że nie zrezygnują z aktywnego trybu życia. Mała od samego początku uczestniczyła w ich wspaniałych wycieczkach, postarali się także, żeby jak najwcześniej spróbowała sportu... 

Oddała dziecko do adopcji, mając 15 latGdy miała 15 lat, oddała synka do adopcji. Teraz dzieli się swoją historią. "To było niezwykle trudne"

15-miesięczna dziewczynka już jeździ na snowboardzie   

Teraz gdy Blake skończyła 15 miesięcy, przyszła pora na naukę jazdy na snowboardzie. Dumny tata zamieścił na Instagramie filmik dokumentujący pierwsze próby córki z jazdy na desce snowboardowej. Mała Blake dostała profesjonalny sprzęt i szybko się okazało, że ma wielki talent do tego sportu. Doskonale utrzymywała równowagę i balansowała ciężarem ciała. Osiągnęła sporą prędkość. 

 

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler pozuje z córką w świątecznej scenerii. "Ja już swój prezent na święta dostałam"

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Aj Sherer, który na desce potrafi robić cuda, doskonale zdaje sobie sprawę, że ten sport może być niebezpieczny, czasem zdarzają się kontuzje. Żeby nie narażać Blake na niebezpieczeństwo, pierwsze próby odbyły się w domu na dywanie. A podczas jazdy na stoku, asekurował córeczkę. 

Wszyscy rodzice, którzy kochają sporty zimowe, a posiadanie małych dzieci ogranicza im możliwości beztroskiego oddawania się tej pasji, z pewnością zazdroszczą rodzicom małej Blake. Dziewczynka niebawem będzie śmigać na desce razem z nimi.  

Zobacz wideo
Więcej o: