Lara Gessler pozuje z córką w świątecznej scenerii. "Ja już swój prezent na święta dostałam"

Lara Gessler coraz częściej pokazuje fanom rodzinne fotografie. Teraz zapozowała z córeczką przy uroczej choince. Fani są zachwyceni fotografią.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. 31-latka jest świeżo upieczoną mamą. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, Lara i jej mąż Piotr Szeląg nie zasłaniają twarzy córeczki i chętnie pokazują zdjęcia z Neną. Ostatnia fotografia szczególnie rozczuliła fanów.

Lara Gessler pozuje z córeczką

Lara Gessler coraz częściej dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami. Świeżo upieczona mama pokazuje jak dorasta mała Nena. Widać, że narodziny córeczki wniosły do domowego zacisza wiele radości. Ostatnio Lara pokazała zdjęcie, na którym zapozowała z Neną w świątecznym klimacie. Przy okazji podziękowała swojemu mężowi Piotrowi Szelągowi i wyznała, że narodziny dziecka to najpiękniejszy prezent, jaki mogła sobie wymarzyć.

Ja już swój prezent na te święta dostałam. Dziękuję @piotr.szelag

- napisała pod zdjęciem. 

 

Córka Kasi Tusk bawiła się telefonemKatarzyna Tusk na chwilę odłożyła telefon. W galerii znalazła niespodziankę od córki

Fani są zachwyceni magiczną fotografią

Lara Gessler dzięki swojej naturalności zyskała liczne grono fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie szczególnie rozczuliło obserwatorów, którzy błyskawicznie zamieścili pozytywne komentarze. Wielu z nich opowiedziało o własnych doświadczeniach związanych z narodzinami dzieci w okresie świątecznym. 

Dla mnie to tez będą pierwsze święta z synkiem. Najwspanialszy czas!  Dużo ciepłych myśli dla Was!
Oj taki najpiękniejszy! Synka mam z Mikołajek, a córka urodziła się 2 dni przed Wigilią. To moje najcudowniejsze grudniowe prezenty w życiu. Dużo zdrówka! Śliczna Malutka!
Urodziłam córeczkę 1 listopada w swoje urodziny. Najpiękniejszy prezent!
Mała jest taka słodka!
Piękna mama i piękna córeczka. Wszystkiego, co najlepsze Wam życzę

- pisali internauci. 

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie z córką. Tak świętują urodziny

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: