Ciężarna Emily Ratajkowski pozuje pod prysznicem. Zrobiła to w swoim stylu - całkiem nago

Emily Ratajowski już niedługo zostanie mamą. Modelka chętnie pokazuje swoje ciążowe krągłości w mediach społecznościowych. Teraz zaskoczyła fanów fotografią spod prysznica, na której pozuje bez ubrań.

Emily Ratajkowski jest jedną z najpiękniejszych współczesnych modelek. 29-latka ma obywatelstwo amerykańskie i polsko brzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Od tego momentu media bacznie obserwują jej poczynania. Ona natomiast chętnie dostarcza kontrowersyjne informacji. Ostatnio stwierdziła wraz z mężem, że pozwoli swojemu dziecku wybrać płeć. 

Emily Ratajowski pozuje pod prysznicem

Emily Ratajowski nie wstydzi się swojego ciała i na każdym kroku stara się to udowadniać. Modelka wykorzystuje do tego głównie media społecznościowe. Ostatnio opublikowała za pośrednictwem Instagrama fotografię, na której pozuje pod prysznicem zupełnie goła, prezentując ciążowe krągłości.

 

Modelka nie ma oporów w pokazywaniu kobiecych kształtów i chętnie rozbiera się przed obiektywem. Widać, że doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej niezwykłej urody. Jej konto na Instagramie obfituje w zdjęcia, na których Emily pozuje w skąpych ubraniach i nietypowych pozach. Chętnie eksponuje też kształtne pośladki i pełne piersi. 

Emily Ratajkowski przebrała się za Demi MooreEmily Ratajkowski na Halloween przebrała się za Demi Moore. Odtworzyła jej ciążową sesję z 1991 roku

Emily Ratajowski wciąż poznaje swoje ciało

Emily Ratajowski oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Modelka podzieliła się z fanami pod koniec października radosną nowiną o swoim stanie błogosławionym. Okazuje się, że ciało już zdążyło się przygotować do nowej roli, bowiem idealną sylwetkę zastąpiły ciążowe krągłości. 

Jestem zbyt pokorna, aby mieć fałszywe pojęcie o kontroli. Jestem całkowicie i niezaprzeczalnie bezradna, jeśli chodzi o prawie wszystko, co dotyczy mojej ciąży: jak zmieni się moje ciało, kim będzie moje dziecko.

- napisała na Instagramie modelka. 

 

Chłopiec zbiera pieniądze prezenty dla dzieciOśmiolatek od dwóch lat organizuje zbiórkę pieniędzy na prezenty dla chorych dzieci. Od kilku miesięcy sam zmaga się z chorobą

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: