Święty Mikołaj doprowadził chłopca do łez. "Moje biedne dziecko"

Nie każde spotkanie ze Świętym Mikołajem jest przyjemnym doznaniem. Pewien chłopiec nie dostał wymarzonego prezentu, a jego mama stwierdziła, że zawiniły osobiste przekonania polityczne Świętego Mikołaja.

Wizyta Świętego Mikołaja to wciąż dla dziecka wielki stres zmieszany z radosną perspektywą otrzymania prezentu. Podobnie było z historią pewnego chłopca, który nie mógł doczekać się, aż dostanie wymarzony upominek w postaci zabawkowego pistoletu. Niestety Mikołaj postanowił, że podaruje mu inny prezent. Chłopiec był bardzo smutny, bo od dawna zależało mu na tej zabawce. W pewnym momencie nawet się rozpłakał. 

Chłopiec płacze, bo nie dostał wymarzonego prezentu 

Moment przekazania prezentów do Świętego Mikołaja jest bardzo wyczekiwany przez dzieci na całym świecie. Niestety nie zawsze maluchy dostają to, co sobie wymarzą. Pewien chłopiec wymarzył sobie pistolet, jednak Święty Mikołaj stwierdzi, że chciałby podarować dziecku coś innego. W pewnym momencie dziecko zaczęło płakać, a zmieszany Mikołaj powiedział mu:

Mogę zaproponować ci inne zabawki. Wiele innych zabawek -klocki Lego lub rower. Są tutaj też samochody i ciężarówki. Co o tym myślisz?

Zatroska matka postanowiła uspokoić chłopca i zwróciła się z prośbą do Świętego Mikołaja. Poprosiła, aby chłopiec otrzymał swój wymarzony pistolet. Mikołaj był jednak konsekwentny i nie zmienił swojej decyzji. 

Nie, nie dam mu pistoletu

- nalegał Święty Mikołaj.

 

Zakażona koronawirusem zmarła po porodzie33-letnia zakażona koronawirusem urodziła, ale nie mogła nawet potrzymać dziecka. Zmarła kilka tygodni po porodzie

Matka była rozżalona decyzją Mikołaja

Matka stwierdziła, że Mikołaj odmówił prośby jej syna z powodu jego osobistych politycznych przekonań przeciwko posiadaniu broni.

Moje biedne dziecko. To pierwszy raz, kiedy syn był zawiedziony wizytą Świętego Mikołaja. To miał być magiczny czas, a zamiast tego, musiałam patrzeć jak mój kochany synek płacze, bo Mikołaj odmówił mu z powodu własny przekonań

- napisała mama na Facebooku.

Kobieta znalazła jednak pomysł, aby przetłumaczyć dziecku zachowanie Świętego Mikołaja. 

Musiałam szybko wytłumaczyć dziecku takie zachowanie i powiedziałam, że to nie był prawdziwy Mikołaj, a jedynie pomocnik

- dodała.

Chrissy TeigenChrissy Teigen dzieli się przezabawnym fragmentem rodzinnej sesji zdjęciowej. "W końcu to się stało"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Pociąg parowy z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o: