Małgorzata Rozenek pozuje w bieliźnie sześć miesięcy po porodzie. "Jestem z siebie dumna, a co!"

Małgorzata Rozenek ponad pół roku temu urodziła dziecko. Od samego początku pokazuje, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży. Okazuje się, że nie tylko trenuje, ale także zwróciła się po pomoc do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie wykonała ujędrniający zabieg na skórę brzucha. Teraz dumnie prezentuje efekty.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci bardzo długo starali się o pociechę i ostatecznie udało się zajść Małgosi w ciążę dzięki metodzie in-vitro. Swoje dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Teraz Henio Majdan jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Ci regularni publikują zdjęcia i nagrania z udziałem malca. Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu dziecka wróciła do ćwiczeń z trenerką personalną. Chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z treningów. Tym razem, celebrytka pokazała, jak wygląda jej ciało pół roku po porodzie.

Małgorzata Rozenek pozuje w bieliźnie

Małgorzata Rozenek od samego początku zapewniła, że chce szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Celebrytka już od kilku miesięcy regularnie ćwiczy z trenerką personalną oraz korzysta z dobroci medycyny estetycznej. Ostatnio opublikowała fotografię, na której widzimy ją ubraną w samą bieliznę. Trzeba przyznać, że efekty są widoczne gołym okiem. 

Jestem z siebie dumna, a co

- podpisała zdjęcie Małgorzata Rozenek.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen IS @m_rozenek

Córka Kasi Tusk bawiła się telefonemKatarzyna Tusk na chwilę odłożyła telefon. W galerii znalazła niespodziankę od córki

Małgorzata Rozenek trenuje z trenerką personalną

Małgorzata Rozenek tuż po porodzie rozpoczęła treningi pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej, z którą zna się od lat. Już na samym początku zapewniła, że proces powrotu do formy ma być bezpieczny i bez krzywdy dla pokarmu.

Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tygodnie. Zaczynam już powoli myśleć, jak się za cały proces zabrać. Chcę to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem, że nie będzie łatwo, ani że nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda, a tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy, wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia

- stwierdziła Rozenek. 

 

Psi patrol? Każdego ranka odprowadza swoje dzieci na autobusPsi patrol? Każdego ranka odprowadza swoje dzieci na autobus. "To chyba najsłodsze, co widziałem"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Ciecz nienewtonowska dla dzieci [Pracownia Bronka]
Więcej o: