Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po porodzie. "Na pewno byłaś w ciąży?"

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec września br. powitała na świecie swoje drugie dziecko. Od tamtej pory nieustannie możemy obserwować w mediach społecznościowych radość, jaką młoda mama i jej mąż czerpią z rodzicielstwa. Tym razem jednak Barbara Kurdej-Szatan postawiła na chwilę dla siebie. Opublikowała zdjęcie w eleganckiej sukience, a w komentarzach wybuchła dyskusja na temat jej figury.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej znanych i lubianych polskich aktorek. 35-latka we wrześniu urodziła drugie dziecko i do tamtej pory dzieli się urokami macierzyństwa z obserwatorami swoich profili w mediach społecznościowych. Kurdej-Szatan publikuje urocze zdjęcia z Henrykiem, ale w swoich postach porusza również codzienne troski z życia matek. Naturalność i szczerość sprawiła, że jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Na najnowszym zdjęciu nie ma jednak z nią Henryka, a sama aktorka wygląda jak milion dolarów. W końcu znalazła chwilę dla siebie. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po ciąży

6 grudnia Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan świętowali mikołajki. Z tej okazji aktorka ubrała się w obcisłą wieczorową sukienkę, która doskonale podkreśliła jej figurę. 

 
Dobrze się czasem postroić, nawet jeśli niekoniecznie jest dokąd iść

- napisała pod zdjęciem. Czerwona szminka, perfekcyjna fryzura i sukienka mini w malinowym odcieniu sprawiają, że z pewnością nie wygląda, jakby planowała wieczór w domowym zaciszu. Wśród komentarzy padło nawet pytanie: Po co się tak stroić w domu?

Mama wcześniakaMama wcześniaka: Wystraszyłam się, gdy zobaczyłam córkę. Twarz nie jak u dziecka

Choć Kurdej-Szatan nie odpowiedziała, doskonale wiemy, że czasem warto przełamać codzienną rutynę i zrobić również coś dla siebie. Pod zdjęciem nie zabrakło również komplementów ze strony fanek. 

Kochana, jak ty mega wyglądasz. Czy ty aby na pewno byłaś w ciąży?

- zapytała jedna z nich. 

Basiu, ja rodziłam 12 lat temu i niestety mam większy brzuch od ciebie. Zasłaniam go w podobny sposób, co ty na drugim zdjęciu. Świetnie wyglądasz po porodzie

- dodała inna. 

Barbara Kurdej-Szatan ma stylowy wózek dla HeniaBarbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie ze spaceru. "To ile masz wózków?"

Więcej o: