Mama spodziewa się tęczowego dziecka. Sześć miesięcy temu doświadczyła ciąży pozamacicznej

Arielle Charmas ma powód do radości. Blogerka modowa 1 grudnia dowiedziała się, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że spodziewa się trzeciego dziecka po tym, jak tego lata przeszła ciążę pozamaciczną.

33-letnia Arielle Charmas jest mamą dwojga dzieci: dwuletniej Esme Rae i czteroletniej Ruby Lou. Jakiś czas temu podjęli z mężem decyzję o powiększeniu rodziny. Zarówno ona, jak i Brandon marzyli o trzecim dziecku. Niestety ich droga do posiadania kolejnego potomka nie była łatwa. Pięć miesięcy temu blogerka umieściła na swoim profilu na Instagramie przejmujący wpis, w którym wyznała, że była w ciąży pozamacicznej

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży

Arielle Charmas była w ciąży pozamacicznej

Charmas wyznała wówczas swoim obserwatorom, że kilka miesięcy temu przeszła przez coś, co chciała utrzymać w tajemnicy. Do zmiany jej decyzji przekonały ją komentarze, które otrzymywała pod postami w swoich mediach społecznościowych. 

Cały czas myślę o tym, co przeszłam i o tym, że chciałabym z wami porozmawiać o swoim doświadczeniu. Zatem powiem wam, co się stało. Byłam w ciąży. Spodziewałam się trzeciego dziecka, ale sprawy się skomplikowały. Poroniłam

- wyznała 25 lipca.

Blogerka powiedziała swoim obserwatorom, że to doświadczenie było dla niej niezwykle trudne. Tym trudniejsze, że dotychczas dwukrotnie była w ciąży i urodziła dwoje zdrowych dzieci. Nie spodziewała się, że teraz będzie inaczej.

To przyszło nie wiadomo skąd  i było najgorszym doświadczeniem w moim życiu

- wyznała. Pomimo faktu, że lubi mieć wszystko pod kontrolą, pogodziła się z tym, że tak po prostu musiało się wydarzyć. 

Koniec końców jestem gotowa na wszystko, co przyniesie nam los. Będę wdzięczna i szczęśliwa, jeśli uda nam się mieć trzecie dziecko, ale czuję, że posiadanie moich dwóch córeczek też jest błogosławieństwem

- podkreśliła. 

Arielle Charmas urodzi tęczowe dziecko

Los jednak uśmiechnął się do blogerki modowej. 1 grudnia umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wskazujące na to, że po raz kolejny jest w ciąży.

"I w końcu tu jesteśmy" 

- napisała tajemniczo. Wskazówką, że chodzi o kolejną ciążę, był tag, który umieściła w opisie: #tęczowedziecko. 

 
Więcej o: