Mikołajki 2020: prezenty na ostatnią chwilę. Jak wybrać ciekawy podarunek?

Mikołajki 2020: prezenty na ostatnią chwilę ratują sytuację wtedy, gdy przez nieuwagę zapomnieliśmy o tej ważnej okazji. Bywa też, że wcześniejsze poszukiwania utrudnił brak czasu. Co wybrać?

Mikołajki 2020: prezenty na ostatnią chwilę. Co zrobić, gdy nie ma się prezentu dla bliskiej osoby?

Przede wszystkim nie wolno panikować. Nawet późna reakcja jest lepsza, niż jej brak. Prezenty na mikołajki 2020 trafią przede wszystkim w ręce grzecznych dzieci, ale mogą też stanowić świetną okazję do obdarowania osoby dorosłej, na której nam mocno zależy. Wprawdzie nasz wybór powinien łączyć się z dbaniem o personalizację podarunku, ale najczęściej chodzi o jakiś miły drobiazg. W sytuacji, gdy mamy bardzo mało czasu, ma to znaczenie.

List do Mikołaja należy napisać odpowiednio wcześniej. Zdjęcie ilustracyjne List do świętego Mikołaja. Zobacz, jak napisać go wspólnie z dzieckiem [WZÓR, ADRES, E-MAIL]

Prezenty na mikołajki 2020. Co dla drugiej połówki? 

Prezenty na mikołajki 2020 - co kupić dla niej w ostatniej chwili? Prezent dla żony, dziewczyny lub mamy, nawet kupiony w ostatniej chwili, może cieszyć. Bezpiecznym rozwiązaniem jest postawienie na coś, co jest związane ze świętami. Z pewnością dobrze będą się kojarzyły ciepłe kapcie ze świątecznymi wzorami, kubek lub zapachowa świeca, która pomoże wieczorem zbudować świetny klimat. Wtedy, gdy chcemy wydać nieco większą sumę pieniędzy, dobrze sprawdzi się oczywiście biżuteria. Łańcuszek, kolczyki lub bransoletka rzadko są uznawane za nietrafione, można je dość łatwo kupić i są uniwersalne. Wystarczy tylko zadbać o odpowiedni rozmiar i trafić w gust drugiej osoby, ale ten powinniśmy już mieć dobrze rozpracowany.

Co dla niego? Szybkie prezenty na mikołajki 2020 to między innymi komplet kosmetyków do pielęgnacji brody, oczywiście dla panów ceniących sobie piękny zarost. Zawsze lubiane są też drobne gadżety elektroniczne lub akcesoria, choćby ciekawy stojak na telefon lub głośnik bezprzewodowy. Dobrze prezentują się też prezenty spersonalizowane, choćby przez nadruk lub grawer. Z nimi możemy jednak mieć problem z uwagi na niedostatek czasu. Klasyką jest też portfel lub dobrej jakości szalik. Dla piwoszy zaś przyda się ciekawe kraftowe piwo wraz z gadżetami.

Zobacz wideo "Klaus" - świąteczny film Netflixa, czyli skąd wziął się Święty Mikołaj?

Prezenty dla dzieci na mikołajki kupione w ostatniej chwili

W mikołajki 2020 prezenty otrzymywać będą przede wszystkim dzieci. Jeśli więc z jakiegoś powodu czekaliśmy do ostatniej chwili, to stajemy przed koniecznością szybkiego nadrobienia zaległości. Co wtedy? Niezależnie od tego, co chcemy dać dziecku, prezent powinien przybrać formę paczki ze świątecznymi akcentami. Czekoladowe Mikołaje i owoce zapakowane w świąteczną skarpetę? To tylko niektóre z pomysłów. A co jeszcze może się znaleźć w środku? Z pewnością zabawki dobrane do płci i wieku. Lalki i pluszaki dla dziewczynek, dla chłopców klocki do układania lub samochodziki. W każdym przypadku dobrym podarunkiem będzie gra planszowa lub karciana.

Filmy o świętym Mikołaju to kolorowe produkcje nie tylko dla dzieci. Zdjęcie ilustracyjne Filmy o świętym Mikołaju - poznaj najlepsze propozycje

Pomysły na prezenty dla dzieci: co jeszcze można wybrać?

Pomysły na prezenty dla dzieci? Z pewnością można postawić na podarunki, które będą wspierać kreatywność dziecka. Przykładem niech będzie zestaw małego konstruktora lub przybory do malowania dla dziewczynki. Cała rodzina może świetnie spędzać czas przy układaniu puzzli. Także dla najmniejszych dzieci możemy wybrać interaktywne prezenty wspierające ich rozwój. Zaletą większości z nich jest to, że można je znaleźć i kupić w ciągu kilku godzin. Zapomnienie lub brak czasu na wcześniejsze zakupy przestaje być problemem. 

Więcej o: