Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko. "Mamy na to zupełny luz"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są szczęśliwymi rodzicami małej Emilki. Ostatnio tancerka zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że chciałaby, aby córka miała rodzeństwo.

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i tancerek. Prywatnie to także mama małej Emilki. 28-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej macierzyństwo, dieta dziecka i wspólne zabawy.

Agnieszka Kaczorowska: Rodzina jest na pierwszym miejscu

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą bardzo udane małżeństwo. W najnowszej rozmowie z "Super Expressem" gwiazda zdradziła, że od początku przeczuwała, iż będzie musiała zamknąć swój biznes. Przy okazji dodała, że najważniejsza jest dla niej rodzina.

Wiedziałam, że to się tak skończy. Nie mówiłam o tym głośno, bo miałam nadzieję. Decyzja z jednej strony trudna, z drugiej strony dosyć łatwa, bo w moich wartościach rodzina jest na pierwszym miejscu, więc wiedziałam, że nie mogę ryzykować

- powiedziała Kaczorowska.

Edyta Pazura o nauce zdalnejEdyta Pazura o nauce zdalnej: Nie będę lamentować i płakać, jak niektórzy

Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem już teraz myśli o tym, aby ich córka w przyszłości miała rodzeństwo. Gwiazda wyznaje, że czas nie ma dla niej większego znaczenia. 

Jesteśmy pewni, że chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo, żeby nie była jedynaczką. My oboje jesteśmy z rodzin wielodzietnych. Natomiast, kiedy przyjdzie na to czas? Mamy na to zupełny luz. Jeśli dziecko pojawiłoby się teraz, jakoś dosyć szybko to okej. Jeśli będzie później to też okej

- stwierdziła tancerka.

Przy okazji dodała, że plany o powiększeniu dziecka nie są związane z presją społeczną, bowiem aktualnie wcale jej nie odczuwa. Kaczorowska uznała, że chce skupić się na nowej rzeczywistości w trudnych okolicznościach pandemii koronawirusa. 

Troszeczkę jesteśmy teraz w takiej wolnej przestrzeni i dopiero układamy sobie na nowo swoje życie, w związku z zamknięciem tej szkoły i w związku z innymi różnymi okolicznościami. [...] Widzę, że przychodzą do nas nowe rzeczy. W zależności od tego, co zdecydujemy i jakich projektów się podejmiemy, pewnie wtedy zdecydujemy, kiedy przyjdzie czas na nowe bobo

- zdradziła gwiazda.

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa zdradziła, czym interesuje się córka. To może być opłacalne hobby

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska dumna z pierwszych kroków córki
Więcej o: