Kayah i Rinke Rooyens świętują urodziny syna. Joanna Przetakiewicz: Mama i syn = cudo

Kayah i aktualny mąż Joanny Przetakiewicz Rinke Rooyens byli małżeństwem przez 12 lat. Para doczekała się syna, który niedawno skończył już 22 lata. Jak teraz wygląda?

Rinke Rooyens i Kayah pobrali się w 1998 roku. Wokalistka poznała swojego przyszłego męża podczas programu telewizyjnego "To było grane". Rooyens znalazł się tam w roli producenta. Zaledwie rok po ślubie magazyn Gala uhonorował parę Srebrnym Jabłkiem, czyli nagrodą przyznawaną najwspanialszym polskim parom. Jednak ich szczęście zakończyło się w 2002 roku, kiedy podjęli decyzję o separacji. Definitywne rozstanie i rozwód nastąpił 8 lat później.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pokazali zabawy ze swoimi psami, przy okazji chwaląc się tarasem, basenem i podjazdem

Pod koniec września 2020 roku Rinke Rooyens poślubił Joannę Przetakiewicz. Mówiła o nich cała Polska. Ceremonia odbyła się w słonecznej Grecji i wśród licznych gości nie zabrakło również byłej partnerki Royensa. Widać, że byli małżonkowie wciąż utrzymują bliskie relacje.

Łączy ich syn Roch, który w poniedziałek skończył 22 lata. Dumni rodzice złożyli chłopcu życzenia w swoich mediach społecznościowych.

 

Rinke Rooyens i Kayah mają 22-letniego syna

Na swoim profilu na Instagramie Kayah opublikowała wzruszający wpis urodzinowy, dedykowany swojemu synowi. 

22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż... On także. Oby jak najmniej sztormów! Dziękuję, że dowiedziałam się, co to miłość! LOVE SYNU

- napisała. W komentarzach do życzeń dołączyło wiele gwiazd m.in. Małgorzata Kożuchowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Paulina Krupińska i Katarzyna Zielińska. Post skomentowała nawet Joanna Przetakiewicz.

Mama i syn = cudo. HAPPY BIRTHDAY ROCH ??

- napisała. Fani skorzystali również z okazji, aby przywołać moment, kiedy Kayah ogłosiła swoją ciążę. 

Pamiętam gale rozdania Fryderyków i Kayah w obłędnej, obcisłej sukience z długimi pięknymi dredami, kiedy odbierała kolejną nagrodę i już nie wiedziała, jak dziękować, więc po prostu odwróciła się profilem, i gestem pokazała, że nie odbiera tej nagrody sama

- napisała fanka. 

Pamiętam tę piosenkę dedykowaną synkowi. "Zanim wiedziałam że będziesz, wtedy już kochałam Ciebie...” Piękny tekst, piękna piosenka i piękna płyta. Magiczna. Macierzyństwo to najbardziej szalona przygoda w życiu. I nie do zastąpienia

- dodała inna.

Fotografia Rocha zagościła również na instagramowym profilu Rooyensa. Mężczyzna zdecydował się zamieścić bardziej aktualne zdjęcie. 

Roch skończył 22 lataRoch skończył 22 lata rinkerooyens/Instagram/Screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.