Michał Wiśniewski zdradził imię syna. "Jak pan to robi, że matki pańskich dzieci godzą się na takie dziwne imiona?"

Michał Wiśniewski niedługo powita na świecie swoje piąte dziecko. Muzyk już jakiś czas temu zdradził, że będzie to syn. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie pokoju chłopca i przypomniał, jak będzie miał na imię.

Michał Wiśniewski wykazuje się ponadprzeciętną kreatywnością przy wyborze imion dla swoich potomków. Muzyk ma dwoje dzieci z Martą Wiśniewską oraz dwoje z małżeństwa z Anią Świątczak. Każda jego pociecha nosi oryginalne i niespotykane w Polsce imię: Xavier, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne. Wkrótce gromadka powiększy się o syna Falco ze związku z Polą Wiśniewską.

Michał Wiśniewski o Przemysławie CzarnkuMichał Wiśniewski zdradził, co myśli o Przemysławie Czarnku. "To jest wstyd. Myślę, że on nie będzie długo ministrem"

Dzieci są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i dlatego wybrałem imiona Xaviera, Fabienne, Etiennette, ponieważ są one bardzo rzadko używane. Przez to chciałem nadać dzieciom wyjątkowość

- tłumaczył niedawno. 

 

Michał Wiśniewski pokazał pokój syna

W pokoju chłopca muzyk umieścił spersonalizowane czerwone krzesełko z wygrawerowanym imieniem: Falco. Ponadto na zdjęciu widzimy łóżeczko, a także komodę ozdobioną rodzinnymi fotografiami. 

Zostało już całkiem niewiele czasu, więc wykorzystujemy te wolne chwile, jak się tylko da. I tak: Imię wybrane. Wyprawka kupiona. Mebelki złożone. Teraz już tylko z Polą Wiśniewską czekamy

-napisał muzyk pod zdjęciem. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne
Jak pan to robi, że matki pańskich dzieci godzą się na takie dziwne imiona?

- zapytała fanka. Wiśniewski nie odpowiedział na jej komentarz. Falco to imię pochodzenia hiszpańskiego. Taki pseudonim nosił również australijski muzyk, który w latach 80. nagrał kilka kultowych piosenek. Wielu obserwatorów od razu skojarzyło imię z hitem "Jeanny", który Ich Troje przerobiło na swojej pierwszej płycie. 

Sonya Harlow z córkąMama dziesięciu chłopców urodziła wyczekaną dziewczynkę. Zmarła 11 dni po porodzie

Więcej o: