Emily Ratajkowski pokazała zdjęcie ciążowego brzucha. Tym razem nie spodobało się fanom. "To zdjęcie mnie przeraża"

Emily Ratajkowski pochwaliła się kolejnym zdjęciem ciążowego brzucha. Fani ją skrytykowali, bo ze zdjęcia wynika, że modelka naraża bezpieczeństwo swojego dziecka.

Emily Ratajkowski, jedna z najpopularniejszych współczesnych modelek spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciążę ogłosiła w swoim stylu: całkiem nago. Od tego czasu fani bacznie obserwują jej profile w mediach społecznościowych, bo nie tylko dzieli się z nimi pięknymi zdjęciami swojego ciała w ciąży, ale także dostarcza dość kontrowersyjnych informacji. Emily Ratajkowski nie zna na przykład płci swojego maleństwa i nie pozna jej aż to nie skończy osiemnastego roku życia. Wraz z mężem stwierdzili, że pozwolą dziecku wybrać swoją płeć.  

Emily Ratajkowski pokazała kolejne zdjęcie ciążowego brzucha

Modelka opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie swojego ciążowego brzuszka. Zostało zrobione w samochodzie. Tym razem jednak nie przypadło jej fanom do gustu. Na zdjęciu widać modelkę siedzącą w samochodowym fotelu, ma zapięty pas bezpieczeństwa na wysokości brzucha. Pojawiła się masa komentarzy:

 
Pas bezpieczeństwa musi być zapięty na wysokości bioder, to bardzo niebezpieczne.
Wyglądasz świetnie, ale pas powinien być pod brzuchem. Zachowaj bezpieczeństwo.
Zapnij pas pod brzuchem!
To niezwykle niebezpieczne, jeśli będziesz mieć wypadek lub ostro zahamujesz

- pisali. Wśród komentarzy fanów pojawił się także komentarz pielęgniarki: 

Nie zapinaj pasów w ten sposób, to jest bardzo niebezpieczne! Wiele dzieci ginie w wypadkach samochodowych z powodu pasów bezpieczeństwa. Poproś swojego lekarza o wyjaśnienie, jak je zapinać, powinny być jak najniżej. Jestem pielęgniarką na oddziale intensywnej terapii i to zdjęcie mnie przeraża.

Rzeczywiście, Emily nie powinna zapinać pasów bezpieczeństwa w ten sposób, nietrudno sobie wyobrazić, co w takiej sytuacji stanie się z dzieckiem w trakcie wypadku. Pod zdjęciem pojawiły się jednak komentarze, że być może modelka nie jeździ autem w ten sposób, a jedynie pozuje do zdjęcia... 

Zobacz wideo Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas ciąży?
Więcej o: