Małgorzata Rozenek o trudnej nocy z dzieckiem. "Prawie nic nie spaliśmy"

Małgorzata Rozenek, jako mama pięciomiesięcznego Henia, doskonale wie, co to znaczy nieprzespana noc. "Ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy"

Małgorzata Rozenek-Majdan, żona byłego piłkarza Radosława Majdana, 10 czerwca urodziła trzeciego synka - Henia. Od tego czasu jest on głównym bohaterem udostępnianych przez celebrytkę w mediach społecznościowych zdjęć i filmików. Gwiazda zdaje swoim fanom szczegółową relację z tego, jak teraz wygląda życie państwa Majdanów. Pokazuje kolejne zabawki i stroje małego Henia, chwali się wózkami i mebelkami, publikuje zdjęcia ze spacerów i pięknych rodzinnych chwil w domu. 

Małgorzata Socha po ciążyMałgorzata Socha trenuje w domu w sportowym, obcisłym stroju. Fani: Szacun - trójka dzieci i taka figura

Małgorzata Rozenek o trudnej nocy z Heniem

Jak zapewne wie każda mama, nie wszystkie chwile z takim maleństwem są łatwe, zdarzają się trudniejsze momenty np. kolki lub ząbkowanie. Mały Henio wszedł właśnie w etap ząbkowania i niedawno dał nieźle popalić swojej mamie. Na Instagramie Małgorzata Rozenek opublikowała urocze zdjęcie ze śpiącym w jej ramionach Heniem. Opatrzyła je komentarzem: 

Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach mamy staje się znośne. Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki i tylko mama może ten żal ukoić, chociaż starsi bracia też dają radę
 

Małgorzata Rozenek dodała także: 

Mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami, ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy.

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie śpiącego HeniaMałgorzata Rozenek udostępniła urocze zdjęcie Henia. "I zaraz będzie, że to nie powinno być nad głową"

Ząbkowanie bywa rzeczywiście upiorne, nie tylko dla dziecka, ale także wszystkich innych członków rodziny. Trzeba je po prostu przetrwać. Pod opublikowanym przez Małgorzatę Rozenek zdjęciem pojawiły się komentarze obserwatorów, w których dodawali otuchy zarówno mamie, jak i małemu Heniowi: 

Henio bądź dzielny.
Dużo wytrwałości i siły.
Dacie radę.
Łączymy się w bólu

- pisali. Jak widać Małgorzata Rozenek może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów w każdej sytuacji. 

Zobacz wideo Ząbkowanie - wszystko co musisz o nim wiedzieć
Więcej o: