Małgorzata Socha trenuje w domu w sportowym, obcisłym stroju. Fani: Szacun - trójka dzieci i taka figura

Małgorzata Socha wychowuje trójkę dzieci. Najmłodsze urodziła w drugiej połowie 2018 roku. Aktorka pokazała, jak trenuje w domu. Internautki nie szczędziły jej komplementów. Są zachwycone sylwetką aktorki po ciążach.

Małgorzata Socha jest mamą trojga dzieci. W 2013 roku urodziła córkę Zofię, cztery lata później Barbarę, a we wrześniu 2018 roku pojawił się na świecie syn Stanisław. Ojcem dzieci jest jej mąż aktorki - Krzysztof Wiśniewski. 

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie po treningu

Małgorzata Socha trenuje w domu. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione po treningu. Na fotografii widać aktorkę bez makijażu i w sportowym stroju. Internautki przyznały, że są pod wrażeniem sylwetki aktorki.

Szacun, trójka dzieci i taka boska figura.
Piękna, naturalna.
Super figura

- czytamy w komentarzach.

 

Małgorzata Socha w czwartej ciąży?

Chociaż teraz fani pochwalili szczupłą sylwetkę aktorki, ale jeszcze niedawno spekulowali, że Małorzata Socha spodziewa się czwartego dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widać było jak Socha pozuje przy szybie, na której rysowała serce. Fani zwrócili uwagę na nietypowy układ sweterka, który ukazuje nieco zaokrąglony brzuszek i zasugerowali, że Małgorzata Socha jest w ciąży. 

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" odpowiedziała na liczne sugestie i nieco ostudziła entuzjazm licznie zgromadzonych fanów. Jak się okazuje, główną przyczyną było nietypowe ułożenie elementu garderoby, a nie zaokrąglony brzuszek, który miał wskazywać na ciążowe krągłości. 

Takie ułożenie sweterka

- napisała. Małgorzata Socha jakiś czas temu została zapytana przez "Dzień Dobry TVN", czy planuje czwarte dziecko. Aktorka odpowiedziała wówczas: O, nie, nie, nie! My już z mężem zrobiliśmy swoje. Teraz czekamy na innych!

Małgorzata SochaMałgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Dostała gratulacje od fanów

Więcej o: