Wielka księga zabawek w Biedronce. Nie spodziewasz się, jak świetnie zabawki możesz kupić w dyskoncie

Do świąt Bożego Narodzenia został miesiąc. Już jednak myślimy o prezentach świątecznych. Bardzo ciekawe propozycje promuje Biedronka. Wielka księga zabawek w Biedronce zaskakuje! To wyjątkowo szeroka oferta zabawek i książek, które trafią do najmłodszych i starszych dzieci.

Wielka księga zabawek w Biedronce – co to?

Wielka księga zabawek to nic innego jak specjalny katalog prezentujący zabawki. Jest jednak wydany w wyjątkowy sposób - połączony z kolorowanką, wydrukowany na specjalnym papierze. Przeglądając Wielką księgę zabawek w Biedronce dzieci, mogą świetnie się bawić. Oprócz wspomnianych kolorowanek znajdą tam świąteczne labirynty i zabawy logiczne. Nie są one skomplikowane, nawet młodsze dzieci będą miały możliwość spróbować swoich sił.

Wielka księga zabawek – jakie zabawki w niej znajdziemy?

W Wielkiej księdze zabawek Biedronki znajdziemy jednak przede wszystkim olbrzymią ofertę świątecznych prezentów. Do wyboru są nie tylko zabawki, książki, lecz także puzzli, gier i artykuły szkolne.

Od 9 listopada w Biedronce są dostępne na przykład zestawy klocków marki Elefun (plastikowe w cenie 19,99 zł, drewniane w cenie 39,99 zł). A rodzice, którzy szukają dużych pluszaków dla swoich milusińskich także znajdą w Wielkiej księdze zabawek Biedronki świetne prezenty. Najmłodsi ucieszą się z dużych (naprawdę dużych!) misiów, królików, reniferów. Niektóre z maskotek mają nawet 65 cm wysokości. Takie pluszaki można kupić w cenie 59,90 złotych. Mniejsze maskotki są oczywiście tańsze – cena katalogowa wynosi 24,99 zł.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Wiele osób ucieszy fakt, że w ofercie Wielkiej księdze Biedronki znajdziemy także świetne zestawy klocków Lego, ciastoliny i foremek Play-Doh. Te ostatnie można kupić z bohaterami ulubionej bajki wielu dzieci – z pieskami z "Psiego Patrolu". Urocze pieski z Play-Doh można kupić za 79,90 zł.

A wszystkich, którzy szukają ciekawych książeczek dla dzieci, mogą skusić się na przykład na takie tytuły:. "Zabawy świąteczne" z naklejkami, "Poznajemy zawody" czy "Zwierzęta w lesie" w cenie 4,99 zł. Klienci Biedronki czekają także z pewnością na najnowszą książkę "Piórka" - "O Malwinie i tajemnicy dziadka piwnicy". Także jest już dostępna.

Więcej o: