Czarny piątek. Promocje na Lego robot, Lego City, Lego Duplo Policja, Lego dla dziewczynek. Jakie klocki dla dziecka wybrać?

Black Friday trwa w najlepsze. To dobra okazja, aby upolować świąteczne prezenty. Wielu rodziców szuka w Black Friday Lego. Zestawów jest mnóstwo - na Lego robot, Lego City, Lego Duplo Policja, Lego 60210, Lego dla dziewczynek. Który zestaw sprawdzi się najlepiej dla naszego dziecka?

Black Friday Lego – promocja goni promocję

Promocje na Lego w Black Friday są naprawdę duże. Ciekawą ofertę przygotowało nie tylko samo Lego, lecz także wielu dystrybutorów Lego i Lego Duplo. W sklepach z zabawkami, w sklepach z elektroniką, a nawet w supermarketach znajdziemy wiele korzystnych promocji na Lego robot, Lego City, Lego Duplo Policja, Lego dla dziewczynek czy Lego 60210. Promocje dotyczą niemal wszystkich zestawów. Które Lego podczas Black Friday warto więc kupić?

Black Friday Lego dla dzieci do 2. roku życia

Dla maluchów podczas Czarnego Piątku warto wybierać Lego Duplo. To klocki, które nie mają małych elementów. Nie musimy więc się obawiać, że dziecko połknie jakąś część. Nie mają też ostrych krawędzi. Lego Duplo są proste w układaniu, łatwo się dopasowują, nawet maluch będzie frajdę. W Black Friday Lego Duplo w średnim zestawie można kupić za około 30-40 zł. Oczywiście, im wyższa cena, tym więcej elementów i klocków. Do 28 listopada można skorzystać ze świetnych promocji w Lidlu. 

Zobacz wideo Zabawa w labirynt z piłeczką i słomką

Black Friday Lego dla dzieci w wieku 3-5 lat

Dla nieco starszych dzieci Lego sugeruje zestawy Classic oraz Juniors. Więcej elementów, także mniejsze części sprawią, że pociechy mogą zmienić się w małych konstruktorów. W Lego Classic znajdziemy na przykład samochody czy domu do budowy. Natomiast Lego Juniors są tematyczne. W Black Friday Lego Classic i Juniors możemy kupić już za około 50-70 zł. Bardzo ciekawą ofertę na Black Friday Lego przygotowała Biedronka. 

Black Friday Lego dla dzieci w wieku 5-6 lat

Pięcio- i sześciolatkom polecamy także Lego z linii Classic i Juniors. Dodatkowo podczas Black Friaday warto polować na Lego City, Lego Super Heroes, Lego Disney, Lego Friends i niewielkie zestawy Lego Star Wars. Podczas Black Friday takiej zestawy kosztują  od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wpisując w wyszukiwarkę frazę Lego Black Friday pojawia się wiele ciekawych propozycji cenowych przygotowanych przez Media Expert czy Allegro. 

Black Friday Lego dla dzieci w wieku 7-12 lat

Starsze dzieci będą wciąż miały dużo zabawy z Lego Classic, Lego City, Lego Super Heroes, Lego Disney, Lego Friends czy Lego Star Wars. Na pewno też ucieszą się z linii Lego Technic oraz Lego Creator. W Czarny Piątek Lego Creator kupimy już 80 złotych. Taką atrakcyjną cenę znajdziemy między innymi na Allegro. 

Więcej o: