Lara Gessler pokazała zdjęcie córki. "Podobna do taty i do babci"

Lara Gessler pokazała na Instagramie twarz córeczki. Wnuczka Magdy Gessler rośnie jak na drożdżach. Fani zastanawiają się do kogo podobna jest mała Nena.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. O swojej ciąży poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych. 31-latka opublikowała wówczas zdjęcia, na których widać było ciążowe krągłości. Od tamtej pory córka znanej restauratorki chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Na początku zdecydowała się relacjonować internautom, jak szykuje się do roli mamy, a teraz zdradza szczegóły po narodzinach dziecka. Córka gwiazdorskiej pary otrzymała oryginalne imię - Nena, które jak zdradziła Lara, inspirowane jest Witkacym. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, Lara i jej mąż Piotr Szeląg nie zasłaniają twarzy córeczki i chętnie pokazują jej wizerunek. Ostatnie zdjęcie szczególnie rozczuliło fanów. 

Lara Gessler pokazała córeczkę

Lara Gessler wraz z mężem zdecydowali się pojechać na rodzinną wyprawę w Tatry. Córka słynnej restauratorki chętnie relacjonowała fanom wspólne chwile ze spaceru z Doliny Chochołowskiej. Zaraz później Lara zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie Neny. 

 

Fani są zachwyceni dziewczynką

Internauci błyskawicznie skomentowali fotografię i zasugerowali, że mała jest podobna nie tylko do swojej babci, ale i do taty - Piotra Szeląga. 

Nena jak na moje oko to cała babcia Gessler
Podobna do taty i do babci
Ona jest podobna do babci Magdy

- uznali obserwatorzy.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki
Więcej o: