Joanna Krupa pokazała zdjęcie z córką. "Najcudowniejsze dzieciątko show-biznesu"

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie z córką. Fani sugerują, że dziewczynka jest podobna do swojego taty - Douglas Nunes.

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na początku listopada 2019 roku urodziła dziecko. Dziewczynka ma na imię Asha-Leigh, a jej ojcem jest mąż gwiazdy - przedsiębiorca Douglas Nunes. Maleństwo jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Joanna często publikuje zdjęcia z małą na Instagramie. Modelka Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. Z kolei fani chętnie śledzą poczynania Ashy w mediach społecznościowych i komentują je. Ostatnio prowadząca "Top Model" pokazała wspólne zdjęcie. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.  

Joanna Krupa pokazała zdjęcie z Ashą

Joanna Krupa chętnie chwali się w mediach społecznościowych nie tylko ważnymi momentami ze swojego życia rodzinnego. Jak się okazuje, coraz częściej pokazuje zwyczajne urocze kadry z córeczką. 

Mój misiu do tulenia

- napisała pod postem Joanna Krupa.

 

Fani są zauroczeni małą Ashą

Joanna Krupa mimo licznych obowiązków macierzyństwie pozostała w stałym kontakcie z obserwatorami. Co raz publikuje urocze zdjęcia i nagrania, które wywołują sporą dawkę emocji. Obserwatorzy zasugerowali, że dziewczynka jest podobna do taty. 

Spojrzenie taty. Śliczna laleczka
Podobna do taty

- uznali internauci. 

Inni komentujący uznali, że to świetna okazja, aby skomplementować dziewczynkę. 

Najcudowniejsze dzieciątko show-biznesu!! Pani Asiu gratuluję z całego serca!! Uwielbiam na Malutką patrzeć, aż bym ją sama wyściskała!!
Cudownie wyglądacie Joasiu, najśliczniejsza mamcia i córcia!
Dwie ślicznotki na jednym zdjęciu
No właśnie, bo te dzieciaki w takim wieku tak bardzo potrzebują tulasków

- pisali obserwatorzy. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała spotkanie Douglasa z Ashą w Polsce
Więcej o: