Maffashion miała cesarskie cięcie. "Moje "rany cięte" dalej się leczą"

Maffashion jest świeżo upieczoną mamą. Ostatnio pokazała zdjęcie swojego brzucha po porodzie. Fani zarzucili blogerce, że poddała się licznym zabiegom, które rzekomo poprawiły jej wygląd. Przy okazji celebrytka zdradziła, że urodziła za pomocą cesarskiego cięcia.

Blogerka Maffashion, czyli Julia Kuczyńska od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Media interesują się jej życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Nic dziwnego, że liczne plotki o stanie błogosławionym blogerki wzbudzały wiele emocje. Julia i jej partner, Sebastian Fabijański długo milczeli i nie komentowali licznych doniesień. W końcu jednak para postanowiła rozwiać wątpliwości dotyczące ciąży. Teraz celebryci są szczęśliwymi rodzicami i chętnie pokazują maleństwo. Widać, że Maffashion świetnie odnajduje się w roli mamy.

Maffashion pokazała brzuch po porodzie 

Maffashion mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z pracy zawodowej i jest w stałym kontakcie z fanami. Gwiazda chętnie dzieli się z obserwatorami relacjami z codzienności świeżo upieczonej mamy oraz zmianami, jakie zaszły w jej życiu po urodzeniu pierwszego dziecka. Ostatnio pokazała internautom zdjęcie swojego brzucha po porodzie. Przy okazji zachęciła młode mamy, aby nie ulegały społecznej presji, która mówi o „szybkim powrocie do formy sprzed ciąży”.  

 

„Jestem po cesarce! Moje "rany cięte" dalej się leczą” 

Ostatnie zdjęcia blogerki wzbudziły sporo emocji wśród fanów. Internauci zaczęli doszukiwać się szczegółów i stwierdzili, że Julia poddała się licznym zabiegom upiększającym, aby poprawić swój wygląd po ciąży. Julia błyskawicznie odpowiedziała na zarzuty, zamieszczając na InstaStory komentarz jednej z internautek o następującej treści:  

Dziewczyny, nie załamujcie się! Jej wygląd nie jest efektem działania matki natury, a chirurga plastycznego, który wykonał po zabiegu plastykę brzucha, do tego cała masa zabiegów medycyny estetycznej. Ona, zanim urodziła dzieciątko, już miała terminy na te zabiegi, ot cała filozofia! Każda kobieta, która rodziła, wie, że tak się nie wygląda dwa miesiące po porodzie, dlatego nie załamujcie się. Kogo stać, może wyglądać jak chce. Tylko po co promować kanony piękna zaczerpnięte ze Stanów u nas w Polsce i wpędzać nasze kobiety w kompleksy?  

Maffashion postanowiła też sama odnieść się do docinek, które niesłusznie powędrowały w jej stronę. Zdradziła, że urodziła poprzez cesarskie cięcie, a jej ciało w dalszym ciągu dochodzi do siebie.  

Nie no... Na bank zrobiłam operację i to, że po ciąży szybko wracam do "siebie" to wina skalpela. A już tak na poważnie. Nie wiem nawet kiedy przy noworodku miałabym ronić takie operacje? Jestem po cesarce! Moje "rany cięte" dalej się leczą. To jest tak zabawne, jak niektóre osoby tłumaczą sobie niektóre rzeczy... Aby tylko usprawiedliwić to, iż nie wszyscy mają tak samo. I na zakończenie... Nie. Wcale nie ma wpływu to jak się żyło przed ciążą? Jaką się ma kondycję? Czy się ćwiczyło i jakie miało mięśnie brzucha? Moje ciało dalej nie jest takie jak przed ciążą i wcale nie oczekuje, że takie będzie. Czuję się super! Pozdrawiam!  

- wyznała celebrytka.  

Przeczytaj także: 

Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna
Więcej o: