Aleksandra Żebrowska i nocne karmienie. "Przynajmniej przestań chrapać tato". Wiele mam zna to uczucie

Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że karmi piersią swojego synka. Teraz pokazała zdjęcie wykonane w nocy i w opisie zwróciła się do męża, aby przestał chrapać. Jak zwykle rozbawiła internautki, które podzieliły się swoimi doświadczeniami.

Nocne karmienie w domu Żebrowskich

Aleksandra Żebrowska chętnie pokazuje w mediach społecznościowych naturalne ujęcia z domu i nie boi się szczerze mówić o macierzyństwie. Tym razem pokazała zdjęcie, które przedstawia ją i Michała Żebrowskiego w nocy. Aleksandra Żebrowska w opisie dodała tagi: nocne karmienie i zwrot do męża: przynajmniej przestań chrapać tato. Internautki odpowiedziały żartobliwie w komentarzach:

Wyśpi się w nocy, to zaopiekuje się dzieckiem w dzień. 
Kiedy widzisz, jak mąż sobie smacznie śpi, z tymi bezużytecznymi sutkami.
 

Niektóre z mam przyznały, że rozumieją, co czuje Aleksandra Żebrowska.

Karmię i czytam Pani post spod opadających powiek.
My też nie śpimy! To znaczy ja i latorośl. Tatuś smacznie chrapie...

Aleksandra Żebrowska pokazała wymowne zdjęcieAleksandra Żebrowska pokazała wymowne zdjęcie dziecka. "Na prezesa"

Wiele internautek stwierdziło, że też ma problem z... chrapaniem partnerów.

I ja to znam. Niestety w moim przypadku działa już tylko ucieczka do innego pokoju..
U mnie to samo! Ewentualnie otworzy jedno oko i zapyta: A ty znowu karmisz?

- czytamy w komentarzach.  - Jak nasz związek nie padnie przez jego chrapanie i oddychanie, jakby był w agonii, to ja już nie wiem... Nic nie działa! Spray, kopanie, wybudzanie, "połóż się na bok, połóż na brzuch" - dodała kolejna fanka Żebrowskiej

To nie pierwsze zdjęcie z nieprzespanej nocy Aleksandry Żebrowskiej 

Aleksandra i Michał Żebrowscy wzięli ślub w 2009 roku. Są rodzicami trójki pociech - Franciszka, Henryka i Feliksa. Trzecie dziecko pary przyszło na świat w sierpniu. Aleksandra Żebrowska już jakiś czas temu pokazała "nocne ujęcie" Feliksa i wyznała, że jej synek obudził się głodny o 3.47. Zdjęcie żartobliwie opatrzyła lokalizacją: Bar mleczny. Jeszcze wcześniej Michał Żebrowski podzielił się z fanami fotografią po nieprzespanej nocy. W opisie stwierdził, że spali z żoną trzy godziny.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjecie synkaAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie synka. "O 3.46". Lokalizacja: Bar mleczny. Internauci żartują: Otwarte całą dobę

Więcej o: