Filmik, który ukazuje rzeczywistość każdej mamy. To nagranie jest hitem w sieci

Tancerka Lindsay Arnold niedawno została mamą. Nie lukruje rzeczywistości, pokazuje jak naprawdę wygląda życie z niemowlakiem. Młode mamy ją za to kochają...

Typowy poranek młodej mamy? Wczesna pobudka, kilka chwil z radośnie machającym rączkami i nóżkami, wyspanym, a więc zadowolonym maleństwem w ciepłym łóżku. Pyszne śniadanie, najlepiej świeżutkie croissanty i owoce. Potem aromatyczna kawa i gazeta. Maleństwo spokojnie, cichutko leży w łóżeczku lub leżaczku więc można wziąć długą kąpiel z książką w ręku. Maluszek zwykle wtedy ucina sobie drzemkę więc nie ma pośpiechu. Za oknem świeci słońce, w tle z radia płyną dźwięki ulubionej muzyki. 

Cesarskie cięcieHistoria porodu, gdzie wszystko poszło "nie tak". "Decydując się na cięcie cesarskie, dokonałam najlepszego wyboru dla mojego dziecka"

W ten sposób witamy kolejny dzień z naszym dzieckiem. Tak, to rzeczywiście tak wygląda, ale jedynie na filmach lub telewizyjnych reklamach. 

#momlife#momlife Instagram/Lindsay Arnold Cusick

Poranek z dzieckiem - wyobrażenia vs rzeczywistość

Lindsay Arnold, znana amerykańska tancerka (brała udział w tamtejszej edycji programu "Taniec z gwiazdami") udostępniła filmik na Instagramie filmik, który lepiej ukazuje rzeczywistość z niemowlakiem w domu. Filmik można zobaczyć TU. Gwiazda opatrzyła go komentarzem "Życie mamy". Lindsay zaprezentowała m.in.: efekt pieluszki, która nie podołała swojemu zadaniu i piżamę z plamami od mleka.  

#momlife#momlife Instagram/Lindsay Arnold Cusick

Dla młodych mam szczególnie poranki bywają trudne, kiedy po nieprzespanej nocy muszą stanąć na nogi i być do dyspozycji maleństwa na każde jego wezwanie. A jeśli ma w domu więcej dzieci, jest wielokrotnie trudniej. Lindsay Arnold pokazała, jak to wygląda u niej.

Joanna Przetakiewicz  o relacji z synamiJoanna Przetakiewicz pokazała syna. Wspomina trudne chwile, kiedy stał się "protektorem swojej mamy"

Pieluszka, która przeciekła? Pobrudzona pościel? Ubranie zachlapane mlekiem? Wszystkie to znamy. Przyjemnie jednak przypomnieć sobie, że nie jesteśmy w tym same i że niektóre mamy znoszą te wszystkie "niespodzianki" z uśmiechem na ustach. Tak jest zdecydowanie przyjemniej... 

Zobacz wideo
Więcej o: