Olga Frycz pokazała ciało po ciąży. "O mamo jaka figura!"

Olga Frycz doskonale bawi się na wakacjach na Teneryfie. Towarzyszą jej Maja Bohosiewicz i dzieci obu aktorek. Gwiazda udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie w bikini. Fotografia wzbudziła sensację.

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wybrały się na wakacje z dziećmi. Aktorki poleciały na Kanary, gdzie na Teneryfie, w Adeje, wynajęły komfortowy dom z basenem. Gwiazdy bawią się doskonale, ich dzieci także wspaniale spędzają czas. W mediach społecznościowych obu gwiazd nie brakuje relacji z tego wyjazdu. Fani zazdroszczą aktorkom tych wspaniałych wakacji, tym bardziej że w Polsce panuje ponura, listopadowa pogoda. Chętnie więc podglądają, jak ich idolki wypoczywają i komentują udostępniane zdjęcia oraz filmy.

Anna Wendzikowska poprosiła fanki o radęAnna Wendzikowska poprosiła o rady instagramowych rodziców. "U nas jest płacz i rozpacz totalna"

Olga Frycz pokazała swoje ciało po ciąży

Olga Frycz we wrześniu 2018 została mamą. Urodziła córeczkę Helenę. Po ciąży i porodzie 35-latka szybko wróciła do formy, jednak dopiero teraz zaprezentowała swoje ciało w całej okazałości - na Instagramie udostępniła zdjęcie w bikini. Wygląda wspaniale, figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

 

Olga Frycz do zdjęcia dodała komentarz: 

A tymczasem idę robić zupę jarzynową dla dzieci, bo zgłodniały po basenie.  Jest nam tutaj dobrze. Oj bardzo nawet

Nie trudno się domyślić, że pod udostępnioną fotką pojawiła się masa komentarzy. Większość z nich dotyczyła wspaniałej figury aktorki: 

Osz Ty w życiu!
O mamo, jaka figura!
Chyba muszę w końcu zdecydować się na dziecko! Wtedy może będę mieć brzuch jak Ty!
Pięknie wyglądasz.
Rodziłam razem z Tobą, ale dalej jestem kluską.
Jesteś idealna.
Z taką figurą powinnaś w tym bikini gotować zupę.

Kożuchowska z synemMałgorzata Kożuchowska opisała "dzień jak co dzień". Internautki rozumieją: My matki Polki dajemy radę

Wakacje na Teneryfie w czasie epidemii koronawirusa

Fani obu aktorek zasypali je pytaniami dotyczącymi wyjazdu na wakacje za granicę w czasie szalejącej epidemii koronawirusa. Aktorki podzieliły się z nimi informacjami dotyczącymi środków bezpieczeństwa, jakie należy zachować na lotnisku i w samolocie, opisały obostrzenia, jakie panują na Teneryfie. Stosują się do wszystkich zaleceń, jednak starają się przede wszystkim dobrze się bawić i jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Zobacz wideo
Więcej o: