Anna Lewandowska trenuje z Klarą. "Jestem w szoku, że mała trzyma twoje tempo"

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie filmik, na którym wraz z Klarą wykonują efektywne ćwiczenia w ramach treningu. Fani są zachwyceni zaradnością i motywacją dziewczynki. Widać, że 3-latce sprawia to ogromną przyjemność.

Anna Lewandowska jest żoną najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. 32-latka za swoją ciężką pracę została jednogłośnie okrzyknięta polską sportsmenką. Na co dzień zajmuje się promowaniem sportowego stylu życia oraz zdrowej diety. Fani chętnie śledzą jej sportowe i rodzinne poczynania w mediach. W szczególności uwielbiają nowinki i wszelakie informacje dotyczące córek i męża. Ostatnio Ania po raz kolejny pochwaliła się w mediach społecznościowych treningiem, który wykonała wraz ze starszą córka Klarą. 3-latka szybko odziedziczyła pasję do aktywności fizycznych po swoich rodzicach. 

Anna Lewandowska pokazała jak ćwiczy z Klarą

Klara Lewandowska jest świetną kompanką rodziców przy wszelkiego rodzaju sportowych przedsięwzięciach. Nie raz wyjeżdżała z mamą na obozy sportowe oraz towarzyszyła tacie na siłowni. Ania pokazała na Instagramie filmik ze wspólnego treningu. Jak się okazuje, dziewczynka bardzo angażuje się w ćwiczenia i ma świetną formę.

Wspólny trening to najlepszy trening! Rozgrzewamy się przed meczem z moją Burpees Queen. A jak Wasz trening?

- napisała pod postem żona Roberta Lewandowskiego.

 

Anna Lewandowska  śmieciowym jedzeniuAnna Lewandowska zdradza co najbardziej kocha w macierzyństwie. Fanka: "Mamuśka mamuśkę zawsze zrozumie"

Klara Lewandowska zachwyciła fanów swoją kondycją

Córka sportowej pary świetnie sobie radzi wykonując ćwiczenia pokazywane przez mamę. Jesteśmy pewni, że swoją sprawnością zawstydziłaby niejednego dorosłego. Fani już nie raz widzieli małą Klarę w akcji i zawsze zaskakuje ich jej niesamowita motywacja oraz sprawność fizyczna. 3-latka dorównuje kroku nawet swojej wysportowanej mamie. Widać, że córka Lewandowskich z treningu na trening wykonuje coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia, a przy tym sprawia jej to ogromną frajdę. Koleżanki z branży skomentowały poczynania 3-latki. 

Nie daleko pada...

- napisała Małgorzata Rozenek.

Urocze.

- stwierdziła Maffashion. 

Dobra jest!

- dodała Paulina Krupińska

Barbara Kurdej-Szatan ma stylowy wózek dla HeniaBarbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie ze spaceru. "To ile masz wózków?"

Na zestawienie pozytywnych emotikonek zdecydowała się Zofia Zborowska, Monika Olejnik i Jessica Mercedesa. Nie brakowało również obserwatorów, którzy jednogłośnie uznali, że sportowe geny zrobiły swoje. Nic w tym dziwnego, że sportowa para od dziecka chce zaszczepić w córce pasję do sportu.

Piękny widok, dawania dobrych wartości dzieciom.
Będzie trenowała młodsze pokolenie.
Faktycznie jaka mama taka córka.
Jak cudownie się na to patrzy, że od najmłodszych lat Klara lubi sport. Urocze

- pisali internauci. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o: