Weronika Rosati pokazała zdjęcie z córką. W komentarzach: Zobacz mnie, jestem piękna

Weronika Rosati wielokrotnie podkreślała, że córka jest dla niej najważniejsza. Aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami z małą Elizabeth. Zdjęcie, które ostatnio opublikowała, zachwyciło internautów.

Weronika Rosati i jej trzyletnia Elisabeth mieszkają w Stanach Zjednoczonych. W efekcie sądowej batalii o opiekę nad dziewczynką jej tata może się spotykać z córką jedynie pod nadzorem kuratora lub mamy dziecka.

Aktorka często pokazuje ujęcia ze spędzonych z córką chwil i podkreśla, że czas spędzony z dzieckiem jest dla niej najważniejszy. - Staram się codziennie ćwiczyć, czytać, medytować, pracować nad projektami poza oczywiście czasem z Elą, który jest najważniejszy - napisała pod jednym z ostatnich postów. Ostatnio opublikowane zdjęcie Weroniki Rosati z córką wzbudziło podziw fanów. 

Weronika Rosati z córką. Fani: Piękny widok

Aktorka opublikowała fotografię, na której widać, jak spędza wspólnie z Elizabeth czas w domu. Internauci byli rozczuleni.

Zobacz mnie, jestem piękna.
Cudowne ujęcie.
Naturalność, spokój, miłość.
Piękny widok

- czytamy w komentarzach. 

 

Weronika Rosati opisała swoją codzienność

Weronika Rosati niedawno przyznała, że znika czasem z mediów społecznościowych i wyjaśniła, że powodem tego jest zajmowanie się córką. 

Spędzam cały czas z Eli, a jak wiecie, moja mała uwielbia się wcinać w moje zdjęcia, filmy, castingi, bo chce być w centrum uwagi

- napisała. - Stąd brak czasu na robienie fotek i wymyślanie sensownych postów, a relacje dotyczą głównie naszego spokojnego życia razem. Sorry, że czasem monotonnie może dla was, ale tak moje życie wygląda na co dzień i nie narzekam - dodała. 

Weronika Rosati: spędzam cały czas z EliWeronika Rosati opisuje życie mamy pod zdjęciem 'w pidżamie o 5.00 rano': Spędzam cały czas z Eli

 

Zobacz też: Weronika Rosati wozi córkę w wózku sklepowym. Dzieci to uwielbiają, jednak eksperci ostrzegają.

Więcej o: