Maffashion zdaje relację z trudnego poranka: Obrzygana mama, obrzygane bobo

Maffashion chętnie dzieli się z fanami tym, jak teraz wygląda jej życie. Jak każdej młodej mamie, tak i jej zdarzają się trudniejsze chwile, ale blogerka stawia im czoło z uśmiechem.

Maffashion (Julia Kuczyńska), znana blogerka modowa i influencerka oraz Sebastian Fabijański, aktor  (gwiazda m.in. filmów Patryka Vegi) i raper, zostali rodzicami 10 września. Urodził im się synek, któremu dali nietypowe imię: Bastian. Para podzieliła się ze swoimi fanami tym radosnym wydarzeniem za sprawą publikacji zdjęć na Instagramie. Maffashion udostępniła zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego z dzieckiem, on z kolei opublikował fotkę syna z mamą. Od tamtej pory, na koncie Maffashion, pomiędzy zdjęciami związanymi z jej wielką pasją - modą - pojawiają się te, na których celebrytka relacjonuje swoje pierwsze miesiące z dzieckiem.

Maffashion błyskawicznie wraca do formy po porodzie.Maffashion pokazała brzuch trzy tygodnie po porodzie. Zaskoczyła wszystkich

Maffashion pokazuje, jak wygląda jej życie z dzieckiem

Maffashion chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami i filmikami relacjonującymi jej pierwsze miesiące w roli mamy. Bastek ma dopiero dwa miesiące, wymaga wiele uwagi i troski, jego mama doskonale odnajduje się w nowej roli. Jest świetnie zorganizowana i - co jest bardzo ważne - znajduje nawet czas dla siebie, który poświęca m.in. na taniec. W ten sposób celebrytka stara się wrócić do formy sprzed ciąży. 

Młoda mama urodziła w dmuchanym basenieTrzecie dziecko urodziła w basenie i relacjonowała poród na Instagramie. Jej poprzednie dziecko przyszło na świat w garderobie

 

Maffashion zdała relację z trudnego poranka

Każda mama wie, że czasem zdarzają się wyjątkowo trudne poranki z dzieckiem, kiedy wszystko jest nie tak, jak powinno być. Można oczywiście denerwować się wówczas, że macierzyństwo nie wygląda tak, jak się tego spodziewałyśmy, albo tak, jak Maffashion, nie przejmować się drobnymi problemami i cieszyć z każdej chwiliz ukochanym maleństwem. Maffashion udostępniła niedawno relację, na której widać, że mały Bastek zwymiotował. Na siebie i mamę. Wiadomo - zdarza się. Celebrytka wytarła się i skomentowała sytuację: "Obrzygana mama, obrzygane bobo". Gratulujemy dystansu i zachowania spokoju.  

Zobacz wideo
Więcej o: