Małgorzata Kożuchowska opisała "dzień jak co dzień". Internautki rozumieją: My matki Polki dajemy radę

Małgorzata Kożuchowska jest dumną mamą sześciolatka. Ostatnio na Instagramie opisała, jak wygląda jej plan na dzień. Wielu rodziców to zrozumie.

Małgorzata Kożuchowska została mamą, gdy miała 43 lata. Sześcioletni Jan to owoc miłości aktorki i dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, który jest jej mężem od 2008 roku. Kożuchowska jakiś czas temu w rozmowie z "Baby by Ann" wyznała, że według lekarzy jej szanse na ciążę były niewielkie. Aktorka opowiedziała też o tym, co zmieniło się w jej życiu, odkąd została matką. Zobacz: Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie: Z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam 2 proc. szans.

Małgorzata Kożuchowska opisała "Dzień jak co dzień"

Małgorzata Kożuchowska napisała na Instagramie, jakie ma plany na dzień:

Uśpię Jasia, dokończę przyszywanie liści do jego kostiumu na jutrzejsze jesienne zabawy w przedszkolu, wykonam trzy zaległe telefony, posprzątam kuchnię i może obejrzę czwarty odcinek serialu "Od nowa" z Nicole Kidman. Dam radę? 

Wpis oznaczyła tagami: mama, kobieta pracująca, żona, dzień jak co dzień. 

 

Internautki: My matki Polki zawsze dajemy radę

Internauci także mają podobne obowiązki.

Taki sam plan - poza przyszywaniem liści.

- napisała jedna z fanek. Inni rodzice podzielili się w komentarzach swoimi planami. Wymieniali m.in. prasowanie, kąpiel dziecka, przygotowanie kolacji. Ale większość przyznała: Damy radę. 

Damy radę. Jak nie my to kto? 
Pewnie. My kobiety matki Polki ze wszystkim damy radę!

- odparły kolejne. 

Lekcje wychowania fizycznego w klasie pierwszej Siedmiolatek online. "Ma siedzieć cicho i uważać na to, co mówi wychowawczyni"

Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu mówiła w rozmowie z "Baby by Ann" o tym, co dało jej macierzyństwo - Dziecko daje absolutne poczucie sensu poza wszystkim i ponad wszystkim, inaczej też przyjmuje się niepowodzenia. Kiedyś bardzo przeżywałam porażki, teraz jest mi o wiele łatwiej, gdzie indziej jest punkt ciężkości, mam inne priorytety - wyznała. 

 
Zobacz wideo
Więcej o: