Olga Frycz podróżuje z córką. Fanka: Nie boisz się, że złapiesz wirusa?

Olga Frycz chętnie pokazuje zdjęcia z rodzinnych podróży. Teraz udostępniła zdjęcie, na którym widzimy jej córkę "małą podróżniczkę" na lotnisku. Fanki zapytały jednak zmartwione aktorkę, czy nie boi się przebywać w samolocie w pandemii.

Olga Frycz wybrała się w podróż na Wyspy Kanaryjskie. Pokazała, jak córka przygotowała się do wyprawy i opisała to na Instagramie.

To już prawdziwa podróżniczka. Pasażerka z walizką i podręcznym bagażem a w bagażu same skarby jak się pewnie domyślacie. Naklejki, książeczki, naklejki, mentoski, książeczki, naklejki, paluszki, zdrowe soki i kiełki na parze

- napisała.

Edyta Pazura daje rady, jak podróżować z dzieckiemEdyta Pazura o tym, jak podróżować z dziećmi. "Kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem"

Fanki są zachwycone małą Helenką. Nie szczędziły komplementów pod postem szczęśliwej mamy. 

Jest Pani wzorem i niedoścignionym ideałem. 
Aż nie wierzę, ze Helenka już taka duża.
Ale dumnie idzie

- skomentowały.

 

Internautka zapytała Olgę Frycz: Nie boisz się wirusa?

Jedna z fanek zmartwiona zwróciła uwagę na to, w jakich czasach żyjemy i zapytała Olgę Frycz, czy nie boi się w takich warunkach podróżować.

Nie boisz się, że złapiesz wirusa w samolocie?

- napisała pod zdjęciem. Aktorka wyjaśniła, że teraz, żeby lecieć na Wyspy Kanaryjskie, trzeba mieć zrobiony test.

Czyli na 99,9 proc. wszyscy w samolocie są zdrowi 

- dodała. 

Olga Frycz jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Od kiedy została mamą, chętnie dzieli się zdjęciami z córeczką. Prowadzi nawet profil na Instagramie o nazwie "To ja mama". Niedawno opublikowała zdjęcie zrobione jeszcze w szpitalu, dzień po urodzeniu Helenki. Aktorka stoi przy łóżku, z maleństwem na rękach, na sobie ma jedynie majtki poporodowe i biustonosz dla mam karmiących. 

Olga FryczOlga Frycz pokazała wyjątkową fotkę: "A to ja. Dzień po przyjściu na świat mojej córeczki"

Zobacz też: Olga Frycz opowiedziała o podróżowaniu z dzieckiem. "Lot do Dubaju był straszny"

Więcej o: