Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie ze spaceru. "To ile masz wózków?"

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec września została mamą. Aktorka wybrała się z Heniem na jesienny spacer i pokazała fanom, jaki wózek kupiła dla syna.

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze przed zajściem w drugą ciążę wielokrotnie mówiła o tym, że już od dłuższego czasu razem z partnerem starają się o drugie dziecko. We wrześniu ich marzenie się spełniło. Na świecie powitali Henryka i od tamtej pory młoda mama promienieje. Trzeba przyznać, że Kurdej-Szatan w nowej roli sprawdza się świetnie.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Aktorka w swoich mediach społecznościowych dzieli się z fanami urokami macierzyństwa i jest przy tym niezwykle naturalna. Pokazuje sceny z karmienia piersią, usypiania Henryka, pozuje bez makijażu i stara się zachować równowagę w treściach, które przekazuje. Tym razem jednak pochwaliła się wózkiem, jaki kupiła dla Henryka. Na zdjęciu z jesiennego spaceru możemy podziwiać ten piękny model w modnym kolorze.

Barbara Kurdej-Szatan kupiła Heniowi stylowy wózek

Kurdej-Szatan wybrała dla syna wózek w kolorze kawy z mlekiem. Ten model tym bardziej robi wrażenie, bo wykonany jest z eko skóry.

 
Rundka po mieście. Lubię spacery. I w lesie, i w parkach, i w mieście też. A wy gdzie najbardziej lubicie spacerować ?

- zapytała Kurdej-Szatan pod zdjęciem ze spaceru. Wózkiem natychmiast zachwyciły się fanki.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Dostała gratulacje od fanów

Ale macie świetną furę.
Wózek mega! Też taki mamy

- komentowały. Zdjęcie skomentowała również Monika Mazur, która wyznała, że jej pociecha "jedzie na tym samym wózku". Jest to model Caramel marki Anex Baby i jego podstawowa wersja kosztuje ponad 3000 złotych. Trzeba przyznać, że wygląda elegancko. 

Jedna z fanek słusznie zauważyła, że to nie jedyny wózek gwiazdy.

Asia, to ile masz wózków?

- zapytała.

O nowy wózek, wcześniej czarny widziałam

- dodała kolejna.

Kurdej-Szatan nie odpowiedziała na komentarze, ale wcześniej widziano ją z wózkiem tej samej firmy, lecz w kolorze czarnym.

 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan jako młoda mama przyznaje się do pewnej słabości. "Też tak macie?"

Więcej o: