Odważna ciążowa sesja Mai Hyży. Gwiazda pozuje zupełnie nago. "Raczej do zachowania w swoim albumie"

Maja Hyży w lipcu została mamą. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła intymną, czarno-białą fotografię z odważnej sesji ciążowej z partnerem. Niektórzy z jej fanów uważają, że pokazała zbyt wiele.

Maja Hyży od ponad roku nie ujawnia tożsamości swojego partnera. Nie tylko chroni jego nazwiska, ale również wizerunku. Na jej profilach w mediach społecznościowych tajemniczy Konrad pojawia się sporadycznie. Wokalistka nie ma również długofalowych planów odnośnie wspólnej przyszłości. 

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"
Uważamy, że to anioły decydują za nas. One zdecydowały, że Antosia przyjdzie na świat i będzie nas scalać. Nie myślimy o formalizowaniu związku, rodzina też nie wywiera presji, że tak wypada. Jeśli poczujemy, że przyjdzie czas, to tak będzie. To jest nasze życie i najważniejsze są nasze decyzje, chcemy być szczęśliwi, nikt za nas tego życia nie przeżyje

- mówiła o swoim związku. W lipcu przyszła na świat ich córka i od tamtej pory Maja Hyży całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Lubi wracać wspomnieniami także do okresu ciąży i połogu. Tym razem udostępniła zdjęcie z ciążowej sesji zdjęciowej, które przez wielu jej obserwatorów zostało uznane za zbyt kontrowersyjne. Na fotografii pozuje w towarzystwie Konrada.

Maja HyżyMaja Hyży zdradziła płeć dziecka. "Imię wstępnie już wybraliśmy"

Maja Hyży pozuje nago w ciążowej sesji

Hyży już wcześniej udostępniała fotografie z tej samej sesji. Pod jedną z nich zdobyła się na szczery wpis dotyczący akceptacji własnego ciała. 

Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidealnie idealna - tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość. Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne

- napisała. Tym razem opis jest zdecydowanie krótszy.

 
Odważne, ale piękne

- czytamy pod zdjęciem. Wielu obserwatorów Hyży zgodziło się z wokalistką. Pisali, że ujęcie jest wyjątkowe, doceniali jego naturalność, a niektórzy stwierdzili nawet, że dobranie odpowiedniego światła i aranżacja sprawiają, że nagość jest przedstawiona w bardzo subtelny sposób. Niestety nie wszyscy się z nimi zgodzili.

Zdjęcie raczej do zachowania w swoim albumie, a nie do pokazywania na portalach społecznościowych

- napisała jedna z fanek.

Może to i piękne. Co, kto lubi. Zdecydowanie powinno pozostać w zaciszu domowych i prywatnych wspomnień. Niestety czasem warto mieć trochę wyczucia, czym można się dzielić z obcymi, a czym nie

- dodała kolejna. Zdarzyły się również opinie, że zdjęcie jest "niesmaczne" i "za mocne". 

Małgorzata SochaMałgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Dostała gratulacje od fanów

Więcej o: