Fajniaki z Biedronki. Dyskont przedłuża ofertę. Do kiedy można zbierać naklejki i zdobyć Gang Fajniaków?

Fajniaki z Biedronki są uwielbiane przez najmłodszych (i nie tylko). Sieć sklepów ma dobrą wiadomość dla swoich klientów: Biedronka wydłuża zbieranie naklejek na Gang Fajniaków.

Gang Fajniaków cieszy się ogromnym powodzeniem. Do klientów Biedronki trafiło już niemal 6 mln Fajniaków i ponad 900 tys. książek z ich przygodami. A sieć sklepów zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Do kiedy można zbierać naklejki na Gang Fajniaków?  

Fajniaki z Biedronki 2020. Do kiedy?

Naklejki umożliwiające odbiór Fajniaków (maskotek) będzie można nadal zbierać do 21 listopada. Biedronka postanowiła wydłużyć ten termin o trzy dni po to, aby fani Fajniaków mogli zebrać odpowiednią liczbę naklejek i odebrać Gang Fajniaków. 

Gang Fajniaków ma nie tylko ważną, edukacyjną misję do spełnienia, ale też mnóstwo uroku. Nic więc dziwnego, że Fajniaki pokochali duzi i mali klienci sklepów sieci. Książki z historiami Fajniaków pełnią funkcję edukacyjną. W taki sposób Biedronka zwróciła uwagę młodszego pokolenia na troskę o środowisko naturalne. Z

Wiemy, jak bardzo nasi klienci polubili Gang Fajniaków i jak bardzo zależy im na zebraniu całego Gangu pluszaków. Wydłużając terminy zbierania naklejek i odbioru maskotek dajemy szansę wszystkim fanom Fajniaków na zebranie kolekcji, która może być na przykład świetnym świątecznym prezentem.

Fajniaki BiedronkaFajniaki Biedronka Biedronka materiały prasowe

Fajniaki Biedronka. Do kiedy można odbierać maskotki z Gangu Fajniaków?

Fajniaki można odebrać po zebraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce do 21 listopada włącznie. To nie jedyny ukłon w stronę fanów Gangu. A do kiedy można odbierać Fajniaki? Termin odbioru maskotek także został wydłużony. Pluszaki będzie można odbierać do 5 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Fajniaki można odebrać w sklepie Biedronka w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać ich aż 5.

Gang Fajniaków, Biedronka, materiały prasowe Gang Fajniaków z Biedronki. Dyskont przygotował specjalną ofertę. Zabawki można dostać szybciej

Dodatkową fajniakową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

• z kartą Moja Biedronka

• co najmniej jednego warzywa lub owocu

• produktów z oferty specjalnej

• dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów w ramach akcji „Kupuj co polskie”, tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

 „Gang Fajniaków. Na tropie Stefka”. Od 16 listopada br. w sklepach sieci Biedronka dostępna jest też kolejna odsłona wyjątkowych przygód Fajniaków. „Gang Fajniaków. Na tropie Stefka” to obowiązkowa książka dla tych, którzy pokochali Kropelkę Ksenię, Dęba Dyzia, Pieska Piotrusia i całą wesołą ferajnę.