Magda Gessler odnajduje się w roli babci. Pokazała urocze zdjęcie wnuczki

Magda Gessler jest dumna z nowej roli babci. Teraz podzieliła się z fanami fotografią, na której jest mała Nena.

Lara Gessler to córka jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek - Magdy Gessler. Pod koniec października Lara urodziła swoją pierwszą córeczkę. Nena od razu skradła serce nie tylko szczęśliwych rodziców, ale także babci. Aktualnie mama izoluje córkę w domowym zaciszu, jednak Magda Gessler w każdej chwili może zobaczyć wnuczkę wirtualnie. 

Magda Gessler pokazała wnuczkę

Magda Gessler pokazała na relacji na Instagramie zdjęcie swojej wnuczki. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie dumnej babci. 

Magda Gessler pokazała córkęMagda Gessler pokazała córkę Instagram, screen: @magdagessler_official

Przy okazji Magda Gessler podzieliła się z fanami kolejnymi archiwalnymi fotografiami z rodzinnego albumu. Popularna restauratorka nie kryła wzruszenia, a wszystko za sprawą narodzin ukochanej wnuczki.

Lara GesslerLara Gessler instagram/magdagessler_official

Edyta PazuraEdyta Pazura szczerze o macierzyństwie: Wcale nie czułam wybuchających emocji i wielkiej miłości

Magda Gessler była zachwycona, kiedy dowiedziała się, że zostanie babcią

Lara Gessler jest młodszą córką Magdy Gessler. Restauratorka ma także syna Tadeusza, który jeszcze nie doczekał się potomstwa. Magda Gessler była wyraźnie wzruszona, kiedy córka poinformowała media o swojej ciąży. Z tej okazji napisała poruszający wpis. 

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro, od pierwszych sekund, kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie… Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka…
Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem... Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok.
W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko Mama, wreszcie Babcia. Tak na to czekałam… 

- napisała restauratorka na Facebooku. 

Czterolatek stracił rodziców zakażonych koronawirusemCzterolatek stracił rodziców w ciągu 100 dni. Byli zakażeni koronawirusem

Jesteśmy pewni, że Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej babci. Gwiazda TVN ma w sobie więcej energii i wigoru, niż niejedna nastolatka. Nasuwa się jedno pytanie - czy dziecko pójdzie w ślady kulinarnej rodziny?

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o: